top of page
КОНКУРС «НА КРИЛАХ ЕВТЕРПИ»

⭐РЕЗУЛЬТАТИ⭐

І ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ АВТОРСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ
«НА КРИЛАХ ЕВТЕРПИ»
ТИСНИ ТУТ !!!

всеукраїнський конкурс для письменників

❤️ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ❤️

Дорогі друзі, вітаємо наших талановитих учасниківІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ АВТОРСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ«НА КРИЛАХ ЕВТЕРПИ». Цей конкурс був надзвичайно цікавим. Велика кількість номерів була присвячена Україні та нашій рідній мові. Авторськів пісні, вірші, твори були дуже різнобарвними, зворушливими, емоційними, патріотичними, відображуючими сьогодення та душевними. Дуже вдячні кожному хто завітав на конкуос. Пишаємося вами!
Бажаємо нових творчих креативних ідей, натхнення, цілеспрямованості, здійснення великих мрій та мирного життя у нашій вільній та квітучій Україні.
Обіймаємо кожного та завжди чекаємо на наших нових конкурсах.

З ПОВАГОЮ ТА ЛЮБОВ'Ю СІМ'Я СМАЙЛІВ ❤️

конкурс авторської творчості для письменників , літературний конкурс

Результати 🎉 "Призу глядацьких симпатій"👏⭐⭐⭐
Дорогі друзі,❤️ зустрічаємо переможців конкурсу "ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ" в рамках конкурсу "НА КРИЛАХ ЕВТЕРПИ":
Номінація "АВТОРСЬКА ПІСНЯ" - Дойна Анна - 98 лайків
Номінація "АВТОРСЬКА ПОЕЗІЯ" - Католик Дарина - 83 лайки
Номінація "АВТОРСЬКА ПРОЗА" - Миронюк Роман Олександрович 51 лайк
Всі переможці отримають КУБКИ та сертифікати на безкоштовну участь у наших конкурсах. Пишаємося вами та радіємо вашим успіхам.
Бажаємо миру, втілення в життя мрій та нових перемог та щасливої Долі ❤️❤️❤️ Обіймаємо кожного 🤗🤗🤗

конкурс лоя письменників, літературиний конкурс, композиторів та авторів пісень

«НА КРИЛАХ ЕВТЕРПИ»

І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС
АВТОРСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

До Дня української писемності і мови.
Запрошуємо: письменників, авторів пісень, композиторів

 

НОМІНАЦІЇ:

- АВТОРСЬКА ПІСНЯ

- КОМПОЗИТОР

- АВТОРСЬКА ПОЕЗІЯ

- АВТОРСЬКА ПРОЗА

Також будуть обрані переможці за відзнаками:

- «Гран-Прі» (в кожній номінації)
- «Найяскравіший авторський твір»
- «Патріотичний твір»
- «Бестселер конкурсу»
 

Журі: Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі.

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО!
ОРГКОМІТЕТ "СМАЙЛ ФЕСТ"

ПОЛОЖЕННЯ

І ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ АВТОРСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

«НА КРИЛАХ ЕВТЕРПИ»

До Дня української писемності і мови.

Запрошуємо: письменників, авторів пісень, композиторів

9 – 10 листопада 2022 року.

ТЕМА ВІЛЬНА

1.Загальні положення

1.1.Положення про всеукраїнський конкурс мистецтв укладено відповідно до чинного законодавства, нормам і звичаям, які регулюють правовідносини організації, порядку проведення, матеріально-технічного та юридичного забезпечення та розрахунків в сфері публічних суспільно корисних конкурсів, фестивалів та інших заходів.

1.2.Положення встановлює загальні принципи, принципи організації і проведення всеукраїнського конкурсу визначає основні поняття, що використовуються при проведенні конкурсу, регламентує відносини між особами, які беруть в ньому участь, встановлює їх права, обов’язки, порядок і розмір відповідальності, а також спеціальні процедури і застереження.

1.3. Конкурс є публічним, відкритим суспільно корисним конкурсом.

2. Дата проведення:

Тема вільна

Конкурс проводиться з 9 по 10 листопада 2022 року.

3. Організатор:

Організаційний комітет «Смайл Фест» та ТОВ «Творча студія «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК» за підтримки міжнародного радіо Radio Sfera Music, та за інформаційної підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

4. Цілі та мета:

✔ Презентація творчих досягнень обдарованих дітей та молоді;

✔ Популяризація української сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу за для зміцнення сучасної української ідентичності.

✔ Розкриття нових талантів;

✔ Сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей;

✔ Удосконалення естетичного виховання дітей і молоді;

✔ Відродження, збереження і розвиток національних культур;

✔ Обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів;

5. Журі:

Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі, мають великий досвід сценічної роботи, а так само є талановитими наставниками і авторитетними громадськими діячами.

СТЕБЕЛЬСЬКА ОКСАНА ЮРІЇВНА - заслужена артистка України. Співачка, скрипалька, авторка творів та сценаріїв, теле- та радіоведуча, ведуча заходів - сценічне ім’я STEBELSKA. Арт-менеджерка, організаторка концертів, фестивалів та різноманітних подій і заходів, режисерка. Продюсерка і солістка музичних проектів "Українські Барви", STEBELSKA та Barvy Project band.

Данилов Андрій Віталійович – громадський діяч, голова оргкомітету «СМАЙЛ ФЕСТ», директор Творчої студії «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК», продюсер, член Національної Хореографічної Спілки України, член Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України, організатор фестивалів.

Мельничук Андрій Васильович - Заслужений журналіст України, Член Національної спілки журналістів України. Старший викладач факультету журналістики університеті імені Т. Г. Шевченка. Заступник головного редактора газети «Демократична Україна», редактор відділу листів газети «Сільські вісті». Нагороди: орден «Знак пошани», Почесна грамота Верховної Ради України, Мистецька премія «Київ» імені Анатолія Москаленка, Всеукраїнська премія імені Степана Олійника «В ім'я добра», лауреат першого Всеукраїнського фестивалю журналістики. Співавтор і упорядник низки книжок, чимало публікацій з’явлюся в літературних журналах. Його перу, зокрема, належать розгорнуті розвідки про багатьох відомих діячів літератури й мистецтва, як от Олесь Гончар, Платон Воронько, Степан Олійник, Дмитро Луценко, Микола Сингаївський, Петро Білинник, Анатолій Солов’яненко, Сергій Козак, Вадим Крищенко, Микола Сядристий та інші.

Трояновська Лариса - заслужена артистка України. Актриса театру та кіно. Провідна актриса Київського академічного драматичного театру на Подолі та актриса театру «Сузір’я». У театрі з 1988 року. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого (Художні керівники курсу Ада Роговцева і Леонід Олійник). 

Ліюса Тагі Кілані Дамаванді - Організатор, лауреат і член журі міжнародних фестивалів у сфері журналістики. Магістр з відзнакою Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. (2003р.). Працювала викладачем в Навчально-науковому інституті філології КНУ імені Тараса Шевченка, в загальноукраїнських ЗМІ, PR – спеціаліст, Atelka Inc. (Монреаль, Канада), Alphanumeris  System Inc. (Монреаль, Канада), громадський діяч, член Ліберально партії Канади. З 2022 р. займається активною волонтерською діяльністю в Україні. Володіє українською, англійською, французькою, німецькою, перською, російською мовами. 

Наталія Мельничук - заслужений діяч мистецтв України. Член творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», педагог з 22 річним стажем, який концертує. Випускниця НМАУ ім. Чайковского (вокал, бандура, диригування). Клас педагога Народних Артисток України Діани Петриненко, Кочур В.А., Остапенко Л.И. Записи з голосом Наталі Мельничук є в Золотому Фонді Українського радіо.

Соліст капели бандуристів і чоловічої хорової капели ім. Ревуцького. Дипломи з вдячністю за виховання Лауреатів Міжнародних конкурсів (1 премії і Гран Прі) від Президента України і Мера Києва.

Громова Олена Петрівна - етнограф, фольклорист, займає посаду завідувачки науковим відділом виставкової роботи Національного Музею Народної Архітектури та Побуту України. Член спілки майстрів народного мистецтва (Коломия). Автор численних статей, консультант наукових та науково-популярних фільмів, дослідниця звичаїв та обрядів традиційного українського весілля, автор книжки "Поезія українського весілля", член художньої ради художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні (КНР). Координатор культурно просвітницького проєкту "Кордони наші вкаже пісня". Почесний член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів.

6. Нагороди

Всі учасники конкурсу отримують дипломи, а керівники – подяки.

✔ Всі учасники конкурсу отримують дипломи з зазначенням номера диплома учасника, а також графічним посиланням (QR-код) на протокол з підсумками конкурсу, в якому також буде зазначений номер диплома учасника.

✔ У кожній номінації і віковій категорії надаються звання переможців: ГРАН-ПРІ, Лауреата I, II і III премій, дипломант.

✔ Подяки викладачам, керівникам, концертмейстерам, балетмейстерам.

✔ Всі переможці премії «Гран Прі» отримують СЕРТИФІКАТ на одну безкоштовну участь в одному з наших конкурсів в найближчі півроку та кубки у випадку, коли приймають участь з друкованим дипломом.

✔ Цінний подарунок чекає на ювілейного учасника конкурсу.

✔ Учасники, які беруть участь з нагородами на «НОВУ ПОШТУ» отримують кожен друкований диплом, медаль та подяку. Учасники, які приймають участь з електронними нагородами отримують електронний диплом та подяку на електронну пошту, яка вказана в заявці при реєстрації.

✔ Колективи ( від 6 учасників) , які приймають участь з друкованими дипломами отримують: кожен учасник диплом та медаль, на колектив окремий диплом, кубок та подяки.

✔ Кращі виступи отримують звання та призи:

- «Гран-Прі» (в кожній номінації)

- «Найяскравіший авторський твір»

- «Патріотичний твір»

- «Бестселер конкурсу»

✔ КУБКИ чекають на переможців «Призу глядацьких симпатій». Призи отримають виступи у кожній номінації, які наберуть найбільше голосів на сторінці «Смай Фест» у Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/smayl.fest

КОНКУРС ПРОХОДИТЬ ЗГІДНО НОМІНАЦІЙ,

ЖАНРУ ТА ВІКОВИМИ КАТЕГОРІЯМИ:

7. Жанрові номінації конкурсної програми:

✔ АВТОРСЬКА ПІСНЯ:

Необхідно вислати відео з виступом (до 4 хв) у авторському виконанні або із залученням інших виконавців, хорів або колективів. Твори виконуються наживо під фонограму «-1», живий музичний супровід, або а cappella. 1 пісня.

✔ КОМПОЗИТОР:

Відео з виступом до 4хв. За бажанням можна надіслати партитуру. 1 заявка - 1твір.

✔АВТОРСЬКА ПРОЗА

Вимоги: для прози на одну заявку від 1 до 2 творів.

Текстовий формат (до 3000 символів разом з пробілами, шрифтом Times New Roman № 14) або відео з виступом (до 4 хвилин)

Номінація авторська проза: оповідання, новела, нарис, парабола, казка; притча, есе, інші напрямки авторської прози.

✔АВТОРСЬКА ПОЕЗІЯ

Для поезії на одну заявку від 1 до 3х творів.

Відео з виступом (до 4 хвилин) або текстовий формат (до 3000 символів разом з пробілами, шрифтом Times New Roman № 14) . Номінація авторської поезії: віршований твір, інтимна лірика, філософска лірика, пейзажна лірика, громадянська лірика, сатира, елегія, байка, балада, пісня, ода, інші напрямки авторської поезії.

9. Загальні вимоги і хронометраж

- Соло, дуети, тріо та квартети – до 4 хв.

- Колективи – 6-8 хв.

10. Кількісний склад:

- Соло – 1 учасник

- Дуети – 2 учасники

- Тріо – 3 учасники

- Квартети – 4 учасники

- Квінтет – 5 учасників

- Колектив – від 6 учасників

11. Вікові категорії:

∙ Дебют (перший раз на сцені)

∙ Малюки - (3-6 років)

∙ I - (7 - 9 років)

∙ II - (10 - 12 років)

∙ III - (13 - 15 років)

∙ IV - (16 - 19 років)

∙ V - студенти середніх та вищих навчальних закладів

∙ VI - професіонал

∙ VII - аматори старші за 20 років.

∙ Змішана

12. Кількісний склад:

- Соло – 1 учасник

- Дуети – 2 учасники

- Тріо – 3 учасники

- Квартети – 4 учасники

- Квінтет – 5 учасників

- Колектив – від 6 учасників

13. У кожній номінації та категорії присуджуються премії:

Гран-прі, І – премія , ІІ – премія, ІІІ – премія

14. Технічні вимоги до запису відео:

- Дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу)

- Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання творів, без зупинки і монтажу

- Учасник(и) повинні мати охайний, естетичний вигляд.

- Відео має бути чітким і мати гарний звук. Не допускається знімати учасника зі спини.

- Під час виконання програми, на відео повинні бути чітко видні руки, інструмент та особа виконавця в залежності від номінації. У ансамблевому виступі повинні бути чітко видні всі учасники ансамблю.

- Допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу. - Виконувати твір за нотами НЕ дозволяється.

- Оргкомітет залишає за собою право передчасного припинення прийому заявок без попереднього оголошення про це в загальному доступі.

- У випадку, якщо ви не маєте технічної можливості завантажити відео на Ютуб, або Гугл диск і надати посилання з виступом, необхідно узгодити з оргкомітетом інший спосіб передачі матеріалів, звернувшись до нас за тел. (050) 713-41-70, (097) 071-24-18. Ми цінуємо кожного із вас, і будемо раді допомогти!

- Відео з виступом має бути загальнодоступним. Якщо загальний доступ до відео буде закритим, журі не зможе оцінити ваш виступ.

- У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде.

- Оргкомітет залишає за собою право на розміщення ваших фото- та відеоматеріалів, які надаються для участі у фестивалі, на нашому сайті, Ютуб каналі, сторінці Фейсбука.

15. Оцінювання виступів:

✔ Всі виступи оцінює професійне та незалежне журі

✔ Конкурсні виступи учасників оцінюються за такими критеріями: художній рівень поезії (самобутність стилю, оригінальність фабули, майстерність у застосуванні художніх прийомів, власне творче обличчя автора); музична культура пісні (органічність мелодії та її оригінальність, майстерність гармонізації та аранжування, забезпечення інтонаційної точності тексту); своєрідність магії голосу; володіння інструментом (використання нетипових для жанру прийомів: фонограми, електромузичні інструменти, світлові ефекти і т.п. допускається за умови доцільності); елементи традиційності та новизни (використання народного мелосу, розвиток поетичних та музичних традицій, застосування нових для жанру прийомів); гармонія образу (гармонія між зовнішньою формою виконання, манерою поводження виконавця на сцені, мовною культурою, одягом і змістом); виконавська майстерність (високий рівень володіння голосом, творча індивідуальність виконання, інтонаційна точність виконання, техніка роботи з мікрофоном).

✔ Допускається дубляж призових премій (наприклад, дві перші, дві другі, дві треті премії)

✔ Рішення журі перегляду не підлягає.

16. Загальні умови

1. Підготовку та проведення конкурсу здійснює оргкомітет.

2. Оргкомітет затверджує склад журі по кожній номінації, який сформований з провідних фахівців культури і мистецтва.

3. Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) аудіо та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.

4. Учасники конкурсу мають право на рекламу свого спонсора. Для цього учасники в електронному вигляді висилають логотип спонсора, назва фірми, П.І.Б. директора.

5. Фінансова діяльність по організації і проведенню конкурсу, здійснюється і регулюється законодавством України.

6. Повернення коштів відбувається у разі відмови від участі в конкурсі не пізніше, ніж за 5 днів до його початку, в іншому випадку оплата буде зарахована для участі в наступному конкурсі.

7. Джерелами фінансування учасників конкурсу можуть бути кошти спонсорів, меценатів та інших фізичних і юридичних осіб не заборонених законодавством України. 8. Подавши заявку на участь у конкурсі, учасник, або його представник, погоджується зі всіма умовами даного положення без виключень.

ПРАВИЛА ПРИЗУ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ

Ще 3 переможці (по одному в номінації) отримають кубки.

1.Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться в групі соціальної мережі Фейсбук, www.facebook.com/groups/smayl.fest відкритої для широкого загалу, та повністю базується на реакціях учасників груп соціальної мережі, та вболівальників, запрошених конкурсантами.

2. Всі конкурсні роботи та виступи розміщуються в групі у відповідності із номінаціями.

3. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться оргкомітетом СМАЙЛ ФЕСТ безкоштовно, в Конкурсі приймають участь роботи учасників конкурсу «НА КРИЛАХ ЕВТЕРПИ»

4. Оцінювання членами журі конкурсних робіт та виступів проводиться незалежно від конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ».

5. Результати Конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» жодним чином не впливають на результати професійного оцінювання робіт та виступів членами журі.

6. Приз глядацьких симпатій не є нагородою, а являє собою відзнаку від оргкомітету за кращі роботи, визначені за результатами переглядів учасниками груп та вболівальниками.

7. Початок Конкурсу і підведення результатів проводяться в оголошені терміни.

8. Переможцями будуть обрані ті виступи або роботи, які наберуть в своїй номінації найбільшу кількість реакцій (лайків). Переможці отримають призи!

9. Бажаючий віддати свій голос самостійно знаходить виступи та роботи, за які хоче проголосувати самостійно. Свій виступ або твір можна знайти за ПІБ учасника або назвою колектива, через пошук в групі.

10. Оргкомітет залишає за собою право не публікувати для участі в конкурсі «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» неякісні фото-, та відеоматеріали. Також не публікуються фото та відеоматеріали авторів, які окремо заявили про небажання публікації для широкого загалу.

11. Просимо всіх учасників групи та конкурсантів з повагою ставитись один до одного. Під час конкурсу та після його закінчення, в коментарях вести себе ввічливо, та з повагою один до одного, в іншому випадку учасник за проявлення неповаги буде негайно дискваліфікований.

Дякуємо, що обрали нас! Ми дуже цінуємо ваш вибір та з турботою і повагою відносимось до кожного учасника!

ГРАФІК КОНКУРСУ

«НА КРИЛАХ ЕВТЕРПИ»

7 листопада – останній день прийому заявок

8 листопада – перевірка відеоматеріалів, формування програм

9 листопада – 10 листопада - оцінка виступів та творів членами журі

9 листопада – 10 листопада - конкурс «Приз глядацьких симпатій»

10листопада – оголошення результатів конкурсу

11 листопада – оголошення переможця «Призу глядацький симпатій»

11 листопада – 15 листопада – оголошення всіх Призів та вітання переможців.

з 18 листопада – відправка нагород.

bottom of page