top of page
«КРАЇНА КОБЗАРЯ»

 

⭐РЕЗУЛЬТАТИ⭐

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ
«КРАЇНА КОБЗАРЯ 2022»
ТИСНИ ТУТ !!!

онлайн конкурс для дітей

ВІТАЄМО НАШИХ ЗІРОЧОК

Наші дорогі зірочки, вітаємо всіх вас з прекрасними результатами конкурсу "КРАЇНА КОБЗАРЯ".
Не дивлячись на неймовірно складну ситуацію в нашій країні, ви всі продовжили працювати над розвитком своїх талантів, проявляючи свою силу, прагнення до розвитку та вдосконалення. Це чудово, бо ми всі нація сильних, незламних та вольових. Ми всі любимо нашу неньку і ми працюючи над собою йдемо теж до перемоги.
Друзі, кожен ваш виступ чи робота унікальна та неповторна. Журі в захваті від ваших яскравих та талановитих виступів та витворів. Ми пишаємося кожним з вас і бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати працювати над удосконаленням своєї майстерності, гарних літніх канікул, море радості, щастя, здоров'я, нових творчих здобутків та світлого майбутнього. Обіймаємо кожного з вас та чекаємо на нових конкурсах.
З ПОВАГОЮ ТА ЛЮБОВ'Ю СІМ'Я СМАЙЛІВ.

Горбатенко Галина голова журі конкурсів СМАЙЛ ФЕСТ

ГОЛОВА КОНКУРСУ ГОРБАТЕ́НКО ГАЛИНА

Голова журі двотурогового конкурсу "Велика родина моя Україна"ГОРБАТЕ́НКО Галина Луківна – НАРОДНА АРТИСТКА УКРАЇНИ (2018), хоровий диригент, професор. Закінчила Київську консерваторію (1971; кл. Д. Завадинського). Працювала з дит. хор. колективами Києва та області. Від 1971 – хормейстер, від 1985 – керівник Жіночого хору Київської Муніципальної Академії музики ім. Р.М. Гліера (КМАМ ім. Р.М. Гліера), викладач МАМ ім. Р.М. Гліера.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ

"КРАЇНА КОБЗАРЯ"

І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ

 

Тема вільна

Реєстрація: до 19 серпня включно

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: з 21 по 24 серпня 2022р. (ОНЛАЙН)

НОМІНАЦІЇ:
- Хореографія
- Вокальний жанр
- Інструментальний жанр
- Телемистецтво
- Театральний жанр
- Авторська проза та поезія
- Музично-теоретичний напрямок
- Етнографічний напрямок
- Декоративно-прикладне мистецтво
- Образотворче мистецтво
- Фотомистцецтво
- Оригінальний жанр

Також будуть обрані переможці за відзнаками:

- "Приз глядацьких симпатій"
- "Збереження традицій"
- "Найяскравіший твір" та інш.

Журі: Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі.

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО!
ОРГКОМІТЕТ "СМАЙЛ ФЕСТ"

ПОЛОЖЕННЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ

«КРАЇНА КОБЗАРЯ»

25 – 28 червня 2022 року.

ТЕМА ВІЛЬНА

1.Загальні положення

1.1. Положення про всеукраїнський конкурс мистецтв «КРАЇНА КОБЗАРЯ» укладено відповідно до чинного законодавства, нормам і звичаям, які регулюють правовідносини організації, порядку проведення, матеріально-технічного та юридичного забезпечення та розрахунків в сфері публічних суспільно корисних конкурсів, фестивалів та інших заходів.

1.2. Положення встановлює загальні принципи, принципи організації і проведення всеукраїнського конкурсу «КРАЇНА КОБЗАРЯ» визначає основні поняття, що використовуються при проведенні конкурсу, регламентує відносини між особами, які

беруть в ньому участь, встановлює їх права, обов’язки, порядок і розмір відповідальності, а також спеціальні процедури і застереження.

1.3. Конкурс є публічним, відкритим суспільно корисним конкурсом.

2. Цілі та мета:

Презентація творчих досягнень обдарованих дітей та молоді;

Популяризація української сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу за для зміцнення сучасної української ідентичності

Розкриття нових талантів;

Сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей;

Удосконалення естетичного виховання дітей і молоді;

Відродження, збереження і розвиток національних культур;

Обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів;

3 Журі:

Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі, мають великий досвід сценічної роботи, а так само є талановитими наставниками і авторитетними громадськими діячами.

Горбатенко Галина Луківна - Народна артистка України, голова журі фестивалю "СМАЙЛ ФЕСТ". Професор, заслужена діячка мистецтв України, лауреатка багатьох міжнародних конкурсів, хорова диригентка і педагогиня, керівник Жіночого хору Київської Муніципальної Академії музики ім. Р.М.Глієра (КМАМ ім. Р.М.Глієра). Закінчила Київську консерваторію імені Петра Чайковського (клас Д. Завадинського). Гран-Прі 1-го Українського хорового конкурсу ім. М.Леонтовича. Працювала з дитячими хоровими колективами, хормейстер. Провадила міжнародні хормейстерські майстер-класи.

Данилов Андрій Віталійович – громадський діяч, голова оргкомітету «СМАЙЛ ФЕСТ», директор Творчої студії «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК», продюсер, член Національної Хореографічної Спілки України, член Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України, організатор фестивалів.

Синєок Віра Андріївна - заслужена артистка України. Голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України, доцент кафедри хореографії інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, провідний методист по хореографії відділу з науково-методичної роботи комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи".

Наталія Мельничук - заслужений діяч мистецтв України. Член творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», педагог з 22 річним стажем, який концертує. Випускниця НМАУ ім. Чайковского (вокал, бандура, диригування). Клас педагога Народних Артисток України Діани Петриненко, Кочур В.А., Остапенко Л.И. Записи з голосом Наталі Мельничук є в Золотому Фонді Українського радіо. Соліст капели бандуристів і чоловічої хорової капели ім. Ревуцького. Дипломи з вдячністю за виховання Лауреатів Міжнародних конкурсів (1 премії і Гран Прі) від Президента України і Мера Києва.

Громова Олена Петрівна - етнограф, фольклорист, займає посаду завідувачки науковим відділом виставкової роботи Національного Музею Народної Архітектури та Побуту України. Член спілки майстрів народного мистецтва (Коломия). Автор численних статей, консультант наукових та науково-популярних фільмів, дослідниця звичаїв та обрядів традиційного українського весілля, автор книжки "Поезія українського весілля", член художньої ради художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні (КНР). Координатор культурно-просвітницького проєкту "Кордони наші вкаже пісня". Почесний член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів.

Юрій Іванович Пацан - заслужений художник України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесна грамота Міністерства праці та соціальної політики України м. Київ. Лауреат премії імені М.О. Островського. Почесний громадянин Києво-Святошинського району. Почесний член Народної академії творчості інвалідів України. Організатор фестивалю «Мальовнича Київщина» у санаторії ім. М. Бурденка (м. Саки, АР Крим). Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів. Створив понад 800 картин. Персональні виставки відбулися в Національному музеї Т.Г. Шевченка, місто Київ, Фонді культури України, Будинку Уряду.

Мішель Ткачук - Актор, режисер, хореограф постановник, педагог ритмічних дисциплін, керівник танцювальної студії латино-американських танців "Michelle", член Асоціації Акторів України, член міжнародного класу журі, шоумен.

4. Нагороди

Всі учасники конкурсу отримують електронні дипломи, а керівники – подяки.

Всі учасники конкурсу отримують електронний дипломи з зазначенням номера диплома учасника, а також графічним посиланням (QR-код) на протокол з підсумками конкурсу, в якому також буде зазначений номер диплома учасника.

У кожній номінації і віковій категорії надаються звання переможців: ГРАН-ПРІ, Лауреата I, II і III премій.

Електронні подяки викладачам, керівникам, концертмейстерам, балетмейстерам.

Всі переможці премії «Гран Прі» отримують СЕРТИФІКАТ на одну безкоштовну участь в одному з наших конкурсів в найближчі півроку.

Кращі виступи отримують звання та призи:

- «Гран-Прі» (в кожній номінації)

- «Збереження традицій»

- «Найяскравіший твір»

- «Найяскравіший авторський твір»

- «Патріотичний твір»

- «Збереження класичного твору»

- «Яскравий виступ»

Сертифікати на безкоштовну участь чекають на переможців «Призу глядацьких симпатій». Призи отримають виступи у кожній номінації, які наберуть найбільше голосів на сторінці «Смай Фест» у Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/smayl.fest

КОНКУРС ПРОХОДИТЬ ЗГІДНО НОМІНАЦІЙ,

ЖАНРУ ТА ВІКОВИМИ КАТЕГОРІЯМИ:

5. Жанрові номінації конкурсної програми:

ВОКАЛ:

Народний, естрадний, академічний, сучасний, авторська пісня, пісні народів світу, рок вокал, джазовий вокал. Хори та ансамблі. Твори виконуються мовою оригіналу наживо під фонограму «-1», живий музичний супровід, або а cappella. Виконується на будь-якій мові світу, 1 пісня. Тільки для солістів: допускається бек-вокал, у випадку якщо він не є основною темою.

ХОРЕОГРАФІЯ:

Народна, класична, бальна, естрадна, сучасна (contemporary, модерн, джаз модерн, джаз, нео класика, афроджаз), Street dance (hip-hop, techno, break dance, jazz-fun), танці народів світу. 1 виступ.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР:

Струно-смичкові, духові, клавішні, ударні, народні, автентичні, електроінструменти, оркестри, диригенти, композитори інструментально - вокальний жанр. 1 твір.

ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР:

В конкурсі беруть участь аматорські колективи всіх напрямків театрального та розмовного мистецтва, художнє читання, театри мод, мюзикли та лялькові театри, читці (поезія, проза, авторський вірш) . Форми виконання – індивідуальна, колективна. 1 виступ. Колективи представляють на конкурс малі сценічні форми, моноспектаклі, етюди, сцени із спектаклів і п’єс, що мають композиційно закінчений характер, тривалістю до 20 хвилин.

МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИЙ НАПРЯМОК: 

Формат робіт: презентація, відео, доповідь чи ессе та інш. (відео формат до 8 хв).

МУЗИЧНО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ НАПРЯМОК

ТЕМА: ФОЛЬКЛЬОРНО-ЕТНОГРАФІЧНА СПАДЩИНА УКРАЇНИ (пісні, одяг, традиції, звичаї та обряди, декоративно-прикладне мистецтво)

Формат робіт: фото, (до 3х різних фото від одного автора), відео, або презентація.

ТЕЛЕМИСТЕЦТВО

В конкурсі беруть участь: відео кліпи, рекламні ролики, інтерв’ю, короткометражний фільми, мультимедійні твори, репортажі. Тема вільна. 1 твір.

ДЕКОРАТИВНО – ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

Тема вільна. 1 заявка – 3 роботи від одного автора. Ми не обмежуємо наших конкурсантів. До участі приймаються роботи, які зроблені своїми руками в будь–якій техніці.

Роботи необхідно викласти на гугл-диску, розмістивши в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, де розміщенні роботи. Якщо у Вас немає можливості розмістити фото робіт на гугл-диску, Ви можете відправити роботи нам на Вайбер, але до 21 червня 2022 року. В останні 3 дні до початку конкурсу, роботи на Вайбер та електронну пошту ми не приймаємо. Також можна додатково надіслати фото роботи разом із автором роботи.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Роботи необхідно викласти на гугл-диску в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, або роботи можете відправити нам на Вайбер, але до 21 червня 2022 року

1 заявка – 3 роботи від одного автора. Також можна додатково надіслати фото роботи разом із автором цієї роботи. Тема вільна.

ФОТОМИСТЕЦТВО

1заявка - до 3х фото робіт від одного автора. (натюрморт, пейзаж, портрет, жанрова, документальна, рекламна, репортажна, вулична, макрофотографія, флора та фауна, інші напрямки фотографічного мистецтва). Фото не повинно містити сцен із пропагандою насильства, ксенофобії, сепаратизму, алкоголю, наркотиків, куріння, лікарських засобів, еротики, зброї.

Фінансування конкурсу мистецтв здійснюється за рахунок співзасновників, творчих спілок, фірм, підприємств, громадських організацій та благодійних внесків учасників фестивалю.

6. Загальні вимоги і хронометраж

- Соло, дуети, тріо та квартети – до 4 хв.

- Колективи – 6-8 хв.

- Театральні колективи та театри моди, короткометражні фільми — до 20 хв.

7. Вікові категорії:

• Дебют (перший раз на сцені)

• Малюки - (3-6 років)

• I - (7 - 9 років)

• II - (10 - 12 років)

• III - (13 - 15 років)

• IV - (16 - 19 років)

• V - студенти середніх та вищих навчальних закладів

• VI - професіонал

• VII - аматори старші за 20 років.

• Змішана

8. Кількісний склад:

- Соло – 1 учасник

- Дуети – 2 учасники

- Тріо – 3 учасники

- Квартети – 4 учасники

- Квінтет – 5 учасників

- Колектив – від 6 учасників

9. У кожній номінації та категорії присуджуються премії:
Гран-прі, І – премія, ІІ – премія, ІІІ – премія

 

10. Технічні вимоги до запису відео:

- Дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу)

- Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання творів, без зупинки і монтажу (окрім номінації «ТЕЛЕМИСТЕЦТВО»).

- Учасник(и) повинні мати охайний, естетичний вигляд.

- Відео має бути чітким і мати гарний звук. Не допускається знімати учасника зі спини.

- Під час виконання програми, на відео повинні бути чітко видні руки, інструмент та особа виконавця в залежності від номінації. У ансамблевому виступі повинні бути чітко видні всі учасники ансамблю.

- Допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу.

- Виконувати твір за нотами НЕ дозволяється.

- Оргкомітет залишає за собою право передчасного припинення прийому заявок без попереднього оголошення про це в загальному доступі.

- У випадку, якщо ви не маєте технічної можливості завантажити відео на Ютуб, або Гугл-диск і надати посилання з виступом, необхідно узгодити з оргкомітетом інший спосіб передачі матеріалів, звернувшись до нас за тел. (050) 713-41-70, (097) 071-24-18. Ми цінуємо кожного із вас, і будемо раді допомогти!

- Відео з виступом має бути загальнодоступним. Якщо загальний доступ до відео буде закритим, журі не зможе оцінити ваш виступ.

- У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде.

- Оргкомітет залишає за собою право на розміщення ваших фото- та відеоматеріалів, які надаються для участі у фестивалі, на нашому сайті, Ютуб каналі, сторінці Фейсбука.

11. Оцінювання виступів:

Всі виступи оцінює професійне та незалежне журі

Виступи оцінюються за рівнем виконання, майстерності, реалізації задуму художнього твору, артистизму та творчого підходу.

Допускається дубляж призових премій (наприклад, дві перші, дві другі, дві треті премії)

 Рішення журі перегляду не підлягає.

12. Загальні умови

1. Підготовку та проведення конкурсу здійснює оргкомітет.

2. Оргкомітет затверджує склад журі по кожній номінації, який сформований з провідних фахівців культури і мистецтва.

3. Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) аудіо та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.

4. Учасники конкурсу мають право на рекламу свого спонсора. Для цього учасники в електронному вигляді висилають логотип спонсора, назва фірми, П.І.Б. директора.

5. Фінансова діяльність по організації і проведенню конкурсу, здійснюється і регулюється законодавством України.

6. Повернення коштів відбувається у разі відмови від участі в конкурсі не пізніше, ніж за 5 днів до його початку, в іншому випадку оплата буде зарахована для участі в наступному конкурсі.

7. Джерелами фінансування учасників конкурсу можуть бути кошти спонсорів, меценатів та інших фізичних і юридичних осіб не заборонених законодавством України.

8. Подавши заявку на участь у конкурсі, учасник, або його представник, погоджується зі всіма умовами даного положення без виключень.

ПРАВИЛА ПРИЗУ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ

Ще 6 переможців (по одному в номінації) отримують сертифікати на безкоштовну участь у наших конкурсах.

1. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться в групі соціальної мережі Фейсбук, www.facebook.com/groups/smayl.fest відкритої для широкого загалу, та повністю базується на реакціях учасників груп соціальної мережі, та вболівальників, запрошених конкурсантами.

2. Всі конкурсні роботи та виступи розміщуються в групі у відповідності із номінаціями.

3. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться оргкомітетом СМАЙЛ ФЕСТ безкоштовно, в Конкурсі приймають участь роботи учасників конкурсу «КРАЇНА КОБЗАРЯ»

4. Оцінювання членами журі конкурсних робіт та виступів проводиться незалежно від конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ».

5. Результати Конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» жодним чином не впливають на результати професійного оцінювання робіт та виступів членами журі.

6. Приз глядацьких симпатій не є нагородою, а являє собою відзнаку від оргкомітету за кращі роботи, визначені за результатами переглядів учасниками груп та вболівальниками.

7. Початок Конкурсу і підведення результатів проводяться в оголошені терміни.

8. Переможцями будуть обрані ті виступи або роботи, які наберуть в своїй номінації найбільшу кількість реакцій (лайків). Переможці отримають призи!

9. Бажаючий віддати свій голос самостійно знаходить виступи та роботи, за які хоче проголосувати самостійно. Свій виступ або твір можна знайти за ПІБ учасника або назвою колектива, через пошук в групі.

10. Оргкомітет залишає за собою право не публікувати для участі в конкурсі «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» неякісні фото-, та відеоматеріали. Також не публікуються фото- та відеоматеріали авторів, які окремо заявили про небажання публікації для широкого загалу.

11. Просимо враховувати, що Конкурс "Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ" проводиться у групах соціальної мережі Фейсбук, тому всі публікації проходять перевірку штучним інтелектом на відповідність внутрішній політиці соціальної мережі та можуть бути обмежені.

12. Просимо всіх учасників групи та конкурсантів з повагою ставитись один до одного. Під час конкурсу та після його закінчення, в коментарях вести себе ввічливо, та з повагою один до одного, в іншому випадку учасник за проявлення неповаги буде негайно дискваліфікований.

Дякуємо, що обрали нас! Ми дуже цінуємо ваш вибір та з турботою і повагою відносимось до кожного учасника!

 

ГРАФІК КОНКУРСУ

«КРАЇНА КОБЗАРЯ»

23 червня– останній день прийому заявок

24 червня – перевірка відеоматеріалів, формування програм

25 червня – 28 червня - оцінка виступів та творів членами журі

25 червня – 28 червня - конкурс «Приз глядацьких симпатій»

28 червня – оголошення результатів конкурсу

29 червня – оголошення переможця «Призу глядацький симпатій»

30 червня – 3 липня – оголошення всіх Призів та вітання переможців.

з 3 липня – 5 липня – відправка електронних дипломів та подяк.

 

Оргкомітет «Смайл Фест»

Viber, tel: +38 (050) 713-41-70,

tel: +38 (097) 071-24-18

E-mail: smilefest2020@gmail.com

Інстаграм: smilefestua

Група Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/smayl.fest

Наш сайт: https://smilefest.com.ua

Ми тут: м. Київ, вул. Васильківська 30

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО!

ОРГКОМІТЕТ «СМАЙЛ ФЕСТ»  

bottom of page