top of page
КОНКУРС "КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ"

 

⭐РЕЗУЛЬТАТИ⭐

РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ
«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ»⭐️
ТИСНИ ТУТ !!!

⭐️НАШІ ЗІРОЧКИ⭐️

дистаційний конкурс творчості

ВІТАЄМО НАШИХ УЧАСНИКІВ💙💛

Дорогі друзі, вітаємо учасників ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ». 
Ви всі молодці! Ваші виступи та твори дуже різноманітні, яскраві та патріотичні, вони всиляють віру у світле майбутнє нашої рідної неньки України. Ми нація сильних, талановитих, співучих та вільних, бо козацькому роду нема переводу! 
Дякуємо кожному хто долучився до конкурсу. 
Вітаємо всіх наших зірочок та бажаємо подальшої праці над вдосконаленням талантів, цілеспрямованості, наснаги, натхнення та мирного життя у вільній та квітучій Україні. 
Обіймаємо кожного та завжди чекаємо на наших нових конкурсах.
З ПОВАГОЮ ТА ЛЮБОВ'Ю СІМ'Я СМАЙЛІВ 💙💛

фестиваль конкурс мистецтв

Головний переможець конкурсу "ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ" - Зубенко Ольга Григорівна, яка набрала 277 дайків і отримує 1000 грн.
- Номінація "Театральне мистецтво" - Деговець Надія Сергіївна - 276 лайків
- Номінація "Образотворче мистецтво" - Плахотня Вікторія Олександрівна - 254 дайк
- Номінація "Декоративно-прикладне мистецтво" - Димчук Ірина Володимирівна - 157 лайків
- Номінація " Хореографія" (оригінальний жанр) - Гімнастичний дует Ягодка Дар‘я і Тарасенко Олена 96 лайків
- Номінація "Література" - Католик Дарина - 62 лайки.
- Номінація "Інструментальне мистецтво" - Ковальська Вілена Ігорівна - 35 лайків
- Номінація "Вокальне мистецтво" - Дует "Крихітки", Кіценко Уляна, Бачинська Марина - 32 лайки.
Головний переможець отримує 1000 грн та сертифікат на безкоштовну участь. А ще 6-ть переможців отримають КУБКИ та СЕРТИФІКАТИ на безкоштовну участь у наших конкурсах. Пишаємося вами та радіємо вашим успіхам. Бажаємо всім натхнення, злагоди, тільки позитивних емоцій, нових творчих здобутків та мирного життя у вільній та квітучій Україні!❤️❤️❤️ Обіймаємо кожного 🤗🤗🤗ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! З повагою та любов'ю сім'я Смайлів❤️❤️❤️ #конкурспризглядацькихсимпатій #конкурс #СМАЙЛФЕСТ

двотуровий конкурс мистецтв результати

ГРАН-ПРІ КОНКУРСУ
ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ТАЛАНТАМИ!

⭐"Народний художній колектив" студія образотворчого мистецтва "Жар-птиця"/ Смагіна Світлана Сергіївна
⭐Блінова Лідія Григорівна
⭐Василенко Роман Петрович
⭐Вокальна студія Соло. Дует Самійленко Аліна та Світлана Стрелкова .
⭐Гандзюк Ольга
⭐Гаран Олександра Василівна
⭐Городинська Лариса Василівна
⭐група "Барвінок"
⭐Гурток "Художнє випалювання" Баштанна Галина Павлівна
⭐Димчук Ірина Володимирівна
⭐Захаров Ілля
⭐Зразковий ансамбль народного танцю "Унавушка"
⭐Каплична Катерина Сергіївна
⭐Козуля Діана
⭐Красюк Ірина Юріївна
⭐Круташева Мілана Євгенівна
⭐Максим Семенков
⭐Мартищук Марія Петрівна
⭐Мохнар Надія Миколаївна
⭐Мрочко Віктор Юрійович
⭐Назаренко Максим Олексійович
⭐Народна циркова стадія "Романтики"
⭐Народний ансамбль сучасної та класичної пісні «Елегія»
⭐Народний художній колектив Театр танцю "Ельдорадо"
⭐"Педагогічний колектив в складі: Микола Оском, Олена Годна,
Ірина Ковтонюк, Валентина Шевчук,
⭐Перевертун Наталія Іванівна
⭐Попіль Ольга Андріївна
⭐Топчій Максим Євгенович
⭐Федоренко Анжеліка
⭐Фененко Анастасія
⭐Янкова Софія Дмитрівна
⭐Яцків Христина

афіша КОЗАЦЬКОМУ РОДУНЕМА ПЕРЕВОДУ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУНЕМА ПЕРЕВОДУ»

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ

 

Тема: вільна

Реєстрація: до 16 листопада включно

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: з 19 по 20 листопада 2022р. (ОНЛАЙН)

НОМІНАЦІЇ:
- Хореографія
- Вокальний жанр
- Інструментальний жанр
- Телемистецтво
- Театральний жанр
- Авторська проза та поезія
- Музично-теоретичний напрямок
- Етнографічний напрямок
- Декоративно-прикладне мистецтво
- Образотворче мистецтво
- Фотомистцецтво
- Оригінальний жанр

✔ Головний переможець конкурсу «Приз глядацьких симпатій» отримає 1000 грн., ще на 5х переможців чекають КУБКИ.

Також будуть обрані переможці за відзнаками:

- "Приз глядацьких симпатій"
- "Збереження традицій"
- "Найяскравіший твір" та інш.

Журі: Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі.

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО!
ОРГКОМІТЕТ "СМАЙЛ ФЕСТ"

ПОЛОЖЕННЯ

 

 

ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ»

19– 20 листопада 2022 року.

ТЕМА ВІЛЬНА

1.Загальні положення

1.1.Положення про всеукраїнський конкурс мистецтв укладено відповідно до чинного законодавства, нормам і звичаям, які регулюють правовідносини організації, порядку проведення, матеріально-технічного та юридичного забезпечення та розрахунків в сфері публічних суспільно корисних конкурсів, фестивалів та інших заходів.

1.2.Положення встановлює загальні принципи, принципи організації і проведення всеукраїнського конкурсу визначає основні поняття, що використовуються при проведенні конкурсу, регламентує відносини між особами, які беруть в ньому участь, встановлює їх права, обов’язки, порядок і розмір відповідальності, а також спеціальні процедури і застереження.

1.3. Конкурс є публічним, відкритим суспільно корисним конкурсом.

2. Дата проведення:

Конкурс проводиться з 19 по 20 листопада 2022 року.

3. Організатор:

Організаційний комітет «Смайл Фест» та ТОВ «Творча студія «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК» за підтримки творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» міжнародного радіо Radio Sfera Music.

4. Цілі та мета:

✔ Презентація творчих досягнень обдарованих дітей та молоді;

✔ Популяризація української сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу за для зміцнення сучасної української ідентичності.

✔ Розкриття нових талантів;

✔ Сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей;

✔ Удосконалення естетичного виховання дітей і молоді;

✔ Відродження, збереження і розвиток національних культур;

✔ Обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів;

5. Журі:

Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі, мають великий досвід сценічної роботи, а так само є талановитими наставниками і авторитетними громадськими діячами.

Ліпінська Марія Олександрівна (2101.72. Київ) – співачка (меццо-сопрано). Заслужена артистка України (2004). Голова журі фестивалю "СМАЙЛ ФЕСТ". Лауреатка міжнародного конкурсу камерного співу «Бурштиновий соловей», занесена в енциклопедію конкурсу «Мастерзінгери Кениксбергу». Закінчила Національну Музичну академію в Києві (1999, клас нар.арт.СРСР Г.Туфтіної). З 1995 року солістка Національного Будинку органної та камерної музики України, за сумісництвом (1995-1996 р.) працювала у Державному дитячому музичному театрі та(1995-2007 р.) в Оперній студії при НМАУ (Київ), 2000- 2001 роках співає на сцені Національної Опери України, 2008-2012р – викладає сольний спів в Національній Музичній Академії України, з 2018 року викладає спів на кафедрі камерного співу теж в НМАУ(Київ). З 2018 року є співзасновником та головою журі конкурсу вокалістів «Нове Обличчя». Володіє голосом неповторного оксамитового тембру, високою технічністю співу, яскравим артистизмом. В репертуарі – оперні партії, духовна музика 17-17 стор., ораторіі, страсті, симфонії, романси, пісні, сучасна музика. Гастролювала в Польщі, Росії, Молдові, Швейцарії, Італії, Китаї, Замбії. Має численні записи до фонду Українського радіо та власні диски.

Данилов Андрій Віталійович – громадський діяч, голова оргкомітету «СМАЙЛ ФЕСТ», директор Творчої студії «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК», продюсер, член Національної Хореографічної Спілки України, член Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України, організатор фестивалів.

Наталія Мельничук - заслужений діяч мистецтв України. Член творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», педагог з 22 річним стажем, який концертує. Випускниця НМАУ ім. Чайковского (вокал, бандура, диригування). Клас педагога Народних Артисток України Діани Петриненко, Кочур В.А., Остапенко Л.И. Записи з голосом Наталі Мельничук є в Золотому Фонді Українського радіо. Соліст капели бандуристів і чоловічої хорової капели ім. Ревуцького. Дипломи з вдячністю за виховання Лауреатів Міжнародних конкурсів (1 премії і Гран Прі) від Президента України і Мера Києва.

Трояновська Лариса - заслужена артистка України. Актриса театру та кіно. Провідна актриса Київського академічного драматичного театру на Подолі та актриса театру «Сузір’я». У театрі з 1988 року. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого (Художні керівники курсу Ада Роговцева і Леонід Олійник).

Громова Олена Петрівна - етнограф, фольклорист, займає посаду завідувачки науковим відділом виставкової роботи Національного Музею Народної Архітектури та Побуту України. Член спілки майстрів народного мистецтва (Коломия). Автор численних статей, консультант наукових та науково-популярних фільмів, дослідниця звичаїв та обрядів традиційного українського весілля, автор книжки "Поезія українського весілля", член художньої ради художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні (КНР). Координатор культурно просвітницького проєкту "Кордони наші вкаже пісня". Почесний член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів.

Юрій Іванович Пацан - заслужений художник України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесна грамота Міністерства праці та соціальної політики України м. Київ. Лауреат премії імені М.О. Островського. Почесний громадянин Києво-Святошинського району. Почесний член Народної академії творчості інвалідів України. Організатор фестивалю «Мальовнича Київщина» у санаторії ім. М. Бурденка (м. Саки, АР Крим). Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів. Створив понад 800 картин. Персональні виставки відбулися в Національному музеї Т.Г. Шевченка, місто Київ, Фонді культури України, Будинку Уряду.

Мельничук Андрій Васильович - Заслужений журналіст України, Член Національної спілки журналістів України. Старший викладач факультету журналістики університеті імені Т. Г. Шевченка. Заступник головного редактора газети «Демократична Україна», редактор відділу листів газети «Сільські вісті». Нагороди: орден «Знак пошани», Почесна грамота Верховної Ради України, Мистецька премія «Київ» імені Анатолія Москаленка, Всеукраїнська премія імені Степана Олійника «В ім'я добра», лауреат першого Всеукраїнського фестивалю журналістики. Співавтор і упорядник низки книжок, чимало публікацій з’явлюся в літературних журналах. Його перу, зокрема, належать розгорнуті розвідки про багатьох відомих діячів літератури й мистецтва, як от Олесь Гончар, Платон Воронько, Степан Олійник, Дмитро Луценко, Микола Сингаївський, Петро Білинник, Анатолій Солов’яненко, Сергій Козак, Вадим Крищенко, Микола Сядристий та інші.

Мішель Ткачук - Актор, режисер, хореограф постановник, педагог ритмічних дисциплін, керівник танцювальної студії латино-американських танців "Michelle", член Асоціації Акторів України, член міжнародного класу журі, шоумен.

6. Нагороди

Всі учасники конкурсу отримують дипломи, а керівники – подяки.

✔ Всі учасники конкурсу отримують дипломи з зазначенням номера диплома учасника, а також графічним посиланням (QR-код) на протокол з підсумками конкурсу, в якому також буде зазначений номер диплома учасника.

✔ У кожній номінації і віковій категорії надаються звання переможців: ГРАН-ПРІ, Лауреата I, II і III премій, дипломант.

✔ Подяки викладачам, керівникам, концертмейстерам, балетмейстерам.

✔ Всі переможці премії «Гран Прі» отримують СЕРТИФІКАТ на одну безкоштовну участь в одному з наших конкурсів в найближчі півроку та кубки у випадку, коли приймають участь з друкованим дипломом.

✔ Цінний подарунок чекає на ювілейного учасника конкурсу.

✔ Учасники, які беруть участь з нагородами на «НОВУ ПОШТУ» отримують кожен друкований диплом, медаль та подяку. Учасники, які приймають участь з електронними нагородами отримують електронний диплом та подяку на електронну пошту, яка вказана в заявці при реєстрації.

✔ Колективи ( від 6 учасників) , які приймають участь з друкованими дипломами отримують: кожен учасник диплом та медаль, на колектив окремий диплом, кубок та подяки.

✔ Кращі виступи отримують звання та призи:

- «Гран-Прі» (в кожній номінації)

- «Збереження традицій»

- «Найяскравіший твір»

- «Найяскравіший авторський твір»

- «Патріотичний твір»

- «Збереження класичного твору»

- «Яскравий виступ»

✔ Головний переможець конкурсу «Приз глядацьких симпатій» отримає 1000 грн., ще на 5х переможців чекають КУБКИ.
Призи отримають виступи у кожній номінації, які наберуть найбільше голосів на сторінці «Смай Фест» у Фейсбуці:

https://www.facebook.com/groups/smayl.fest

 

КОНКУРС ПРОХОДИТЬ ЗГІДНО НОМІНАЦІЙ,

ЖАНРУ ТА ВІКОВИМИ КАТЕГОРІЯМИ:

8. Жанрові номінації конкурсної програми:

✔ ВОКАЛ:

Народний, естрадний, академічний, сучасний, авторська пісня, пісні народів світу, рок вокал, джазовий вокал. Хори та ансамблі. Твори виконуються мовою оригіналу наживо під фонограму «-1», живий музичний супровід, або а cappella. Виконується на будь-якій мові світу, 1 пісня. Тільки для солістів: допускається бек-вокал, у випадку якщо він не є основною темою.

✔ ХОРЕОГРАФІЯ:

Народна, класична, бальна, естрадна, сучасна (contemporary, модерн, джаз модерн, джаз, нео класика, афроджаз), Street dance (hip-hop, techno, break dance, jazz-fun), танці народів світу. 1 виступ.

✔ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР:

Струно-смичкові, духові, клавішні, ударні, народні, автентичні,електроінструменти, оркестри, диригенти, композитори інструментально - вокальний жанр. 1 твір.

✔ ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР:

В конкурсі беруть участь колективи всіх напрямків театрального та розмовного мистецтва, художнє читання, театри мод, мюзикли та лялькові театри, читці (поезія, проза, авторський вірш) . Форми виконання – індивідуальна, колективна. 1 виступ. Колективи представляють на конкурс малі сценічні форми, моноспектаклі, етюди, сцени із спектаклів і п’єс, що мають композиційно закінчений характер, тривалістю до 20 хвилин.

✔ МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИЙ НАПРЯМОК:

Формат робіт: презентація, відео, доповідь чи ессе та інш. (відео формат до 8хв).

✔ ЕТНОГРАФІЧНИЙ НАПРЯМОК:

Фольклорні традиції, святково-обрядові традиції, традиційно-побутова культура, календарно-побутові звичаї, інші напрямки народознавства.

✔ ТЕЛЕМИСТЕЦТВО

В конкурсі беруть участь: відео кліпи, рекламні ролики, інтерв’ю, короткометражний фільми, мультимедійні твори, репортажі. Тема вільна. 1 твір.

✔ АВТОРСЬКА ПРОЗА ТА ПОЕЗІЯ

Вимоги: на одну заявку від 1 до 3 творів. (до 3000 символів разом з пробілами, шрифтом Times New Roman № 14), або відео з творами до 4 хв. 

Номінація авторська проза: оповідання, новела, нарис, парабола, казка; притча, есе, інші напрямки авторської прози. Номінація авторської поезії: віршований твір, інтимна лірика, філософска лірика, пейзажна лірика, громадянська лірика, сатира, елегія, байка, балада, пісня, ода, інші напрямки авторської поезії.

✔ ДЕКОРАТИВНО – ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

Тема вільна. 1 заявка – 3 роботи від одного автора. Ми не обмежуємо наших конкурсантів. До участі приймаються роботи, які зроблені своїми руками в будь–якій техніці. Роботи необхідно викласти на гугл-диску, розмістивши в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, де розміщенні роботи. Якщо у Вас немає можливості розмістити фото робіт на гугл-диску, Ви можете відправити роботи нам на Вайбер, але до 14 листопада 2022 року. В останні 3 дні до початку конкурсу, роботи на Вайбер та електронну пошту ми не приймаємо. Також можна додатково надіслати фото роботи разом із автором роботи.

✔ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Роботи необхідно викласти на гугл-диску в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, або роботи можете відправити нам на Вайбер, але до 14 листопада 2022 року 1 заявка – 3 роботи від одного автора. Також можна додатково надіслати фото роботи разом із автором цієї роботи. Тема вільна.

✔ ФОТОМИСТЕЦТВО

1заявка-до 3х фото робіт від одного автора. (натюрморт, документальна, пейзаж, жанрова, портрет, рекламна, репортажна, вулична, макрофотографія, флора та фауна, інші напрямки фотографічного мистецтва). Фото не повинно містити сцен із пропагандою насильства, ксенофобії, сепаратизму, алкоголю, наркотиків, куріння, лікарських засобів, еротики, зброї.

Фінансування конкурсу мистецтв здійснюється за рахунок співзасновників, творчих спілок, фірм, підприємств, громадських організацій та благодійних внесків учасників фестивалю.

УВАГА! Частина внесків буде перераховано на підтримку Збройних Сил України

9. Загальні вимоги і хронометраж

- Соло, дуети, тріо та квартети – до 4 хв.

- Колективи – 6-8 хв.

- Театральні колективи та театри моди, короткометражні фільми — до 20 хв.

11. Кількісний склад:

- Соло – 1 учасник

- Дуети – 2 учасники

- Тріо – 3 учасники

- Квартети – 4 учасники

- Квінтет – 5 учасників

- Колектив – від 6 учасників

10. Вікові категорії:

∙ Дебют (перший раз на сцені)

∙ Малюки - (3-6 років)

∙ I - (7 - 9 років)

∙ II - (10 - 12 років)

∙ III - (13 - 15 років)

∙ IV - (16 - 19 років)

∙ V - студенти середніх та вищих навчальних закладів

∙ VI - професіонал

∙ VII - аматори старші за 20 років.

∙ Змішана

11. Кількісний склад:

- Соло – 1 учасник

- Дуети – 2 учасники

- Тріо – 3 учасники

- Квартети – 4 учасники

- Квінтет – 5 учасників

- Колектив – від 6 учасників

12. У кожній номінації та категорії присуджуються премії:

Гран-прі, І – премія , ІІ – премія, ІІІ – премія

13. Технічні вимоги до запису відео:

- Дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу)

- Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання творів, без зупинки і монтажу (окрім номінації «ТЕЛЕМИСТЕЦТВО»).

- Учасник(и) повинні мати охайний, естетичний вигляд.

- Відео має бути чітким і мати гарний звук. Не допускається знімати учасника зі спини.

- Під час виконання програми, на відео повинні бути чітко видні руки, інструмент та особа виконавця в залежності від номінації. У ансамблевому виступі повинні бути чітко видні всі учасники ансамблю.

- Допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу. - Виконувати твір за нотами НЕ дозволяється.

- Оргкомітет залишає за собою право передчасного припинення прийому заявок без попереднього оголошення про це в загальному доступі.

- У випадку, якщо ви не маєте технічної можливості завантажити відео на Ютуб, або Гугл диск і надати посилання з виступом, необхідно узгодити з оргкомітетом інший спосіб передачі матеріалів, звернувшись до нас за тел. (050) 713-41-70, (097) 071-24-18. Ми цінуємо кожного із вас, і будемо раді допомогти!

- Відео з виступом має бути загальнодоступним. Якщо загальний доступ до відео буде закритим, журі не зможе оцінити ваш виступ.

- У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде.

- Оргкомітет залишає за собою право на розміщення ваших фото- та відеоматеріалів, які надаються для участі у фестивалі, на нашому сайті, Ютуб каналі, сторінці Фейсбука.

14. Оцінювання виступів:

✔ Всі виступи оцінює професійне та незалежне журі

✔ Виступи оцінюються за рівнем виконання, майстерності, реалізації задуму художнього твору, артистизму та творчого підходу.

✔ Допускається дубляж призових премій (наприклад, дві перші, дві другі, дві треті премії)

✔ Рішення журі перегляду не підлягає.

15. Загальні умови

1. Підготовку та проведення конкурсу здійснює оргкомітет.

2. Оргкомітет затверджує склад журі по кожній номінації, який сформований з провідних фахівців культури і мистецтва.

3. Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) аудіо та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.

4. Учасники конкурсу мають право на рекламу свого спонсора. Для цього учасники в електронному вигляді висилають логотип спонсора, назва фірми, П.І.Б. директора. 5. Фінансова діяльність по організації і проведенню конкурсу, здійснюється і регулюється законодавством України.

6. Повернення коштів відбувається у разі відмови від участі в конкурсі не пізніше, ніж за 5 днів до його початку, в іншому випадку оплата буде зарахована для участі в наступному конкурсі.

7. Джерелами фінансування учасників конкурсу можуть бути кошти спонсорів, меценатів та інших фізичних і юридичних осіб не заборонених законодавством України. 8. Подавши заявку на участь у конкурсі, учасник, або його представник, погоджується зі всіма умовами даного положення без виключень.

ПРАВИЛА ПРИЗУ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ

✔ Головний переможець конкурсу «Приз глядацьких симпатій» отримає 1000 грн, ще 5 переможців (по одному в номінації) отримають кубки.

1. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться в групі соціальної мережі Фейсбук, www.facebook.com/groups/smayl.fest відкритої для широкого загалу, та повністю базується на реакціях учасників груп соціальної мережі, та вболівальників, запрошених конкурсантами.

2. Всі конкурсні роботи та виступи розміщуються в групі у відповідності із номінаціями.

3. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться оргкомітетом СМАЙЛ ФЕСТ безкоштовно, в Конкурсі приймають участь роботи учасників конкурсу «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ».

4. Оцінювання членами журі конкурсних робіт та виступів проводиться незалежно від конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ».

5. Результати Конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» жодним чином не впливають на результати професійного оцінювання робіт та виступів членами журі.

6. Приз глядацьких симпатій не є нагородою, а являє собою відзнаку від оргкомітету за кращі роботи, визначені за результатами переглядів учасниками груп та вболівальниками.

7. Початок Конкурсу і підведення результатів проводяться в оголошені терміни.

8. Переможцями будуть обрані ті виступи або роботи, які наберуть в своїй номінації найбільшу кількість реакцій (лайків). Переможці отримають призи!

9. Бажаючий віддати свій голос самостійно знаходить виступи та роботи, за які хоче проголосувати самостійно. Свій виступ або твір можна знайти за ПІБ учасника або назвою колектива, через пошук в групі.

10. Оргкомітет залишає за собою право не публікувати для участі в конкурсі «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» неякісні фото-, та відеоматеріали. Також не публікуються фото та відеоматеріали авторів, які окремо заявили про небажання публікації для широкого загалу.

11. Просимо всіх учасників групи та конкурсантів з повагою ставитись один до одного. Під час конкурсу та після його закінчення, в коментарях вести себе ввічливо, та з повагою один до одного, в іншому випадку учасник за проявлення неповаги буде негайно дискваліфікований.

Дякуємо, що обрали нас! Ми дуже цінуємо ваш вибір та з турботою і повагою відносимось до кожного учасника!

 

ГРАФІК КОНКУРСУ

«КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ»

16 листопада – останній день прийому заявок

17 листопада – 18 листопада - перевірка відеоматеріалів, формування програм

19 листопада – 20 листопада - оцінка виступів та творів членами журі

19 листопада – 20 листопада - конкурс «Приз глядацьких симпатій»

20 листопада – оголошення результатів конкурсу

21 листопада – оголошення переможця «Призу глядацький симпатій»

21 листопада – 25 листопада – оголошення всіх Призів та вітання переможців.

з 28 листопада - відправка нагород 

bottom of page