top of page
"МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА"

 

⭐РЕЗУЛЬТАТИ⭐

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ МАЙСТРІВ
"МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА" ( 2 тур)
ТИСНИ ТУТ !!!

конкурс образотворчого мистецтва мальовнича україна для художників та фотомистецтво

⭐ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ⭐

Дорогі друзі, конкурс "МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА" був дивовижний, різнобарвний, яскравий та вишуканий на якому наші дорогі українці продемонстрували свої картини та витончені роботи зроблені власними руками.
Ви дивували журі та глядачів "ПРИЗУ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ" прекрасними витворами мистецтв. Пишаємося кожним з вас.
Вітаємо наших переможців! Бажаємо море нових творчих ідей, невичерпної творчої енергії та бажання творити, натхнення, злагоди та найголовніше миру. Дякуємо кожному, хто в цей складний час долучився до конкурсу, продовжує творити та прославляти нашу неньку.
Ми нація сильних, незламних та талановитих.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ХАЙ ЖИВЕ УКРАЇНА!
Завжди чекаємо на наших конкурсах.
З повагою та любов'ю сім'я Смайлів.

дистанційний онлайн конкурс творчості

РЕЗУЛЬТАТИ 🎉 "ПРИЗУ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ"👏⭐

Дорогі друзі,❤️ зустрічаємо гучними оплесками 👏👏 переможців конкурсу "ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ" в рамках конкурсу "МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА"❤️: 

⭐️Номінація "Декоративно-прикладне мистецтво" - Аббасова Ольга Миколаївна - 318 лайків
⭐️Номінація "Живопис" - Корольова Таліна Ігорівна - 115 лайків
⭐️Номінація "Створення одягу та вироби зі шкіри" - Шаповал Ольга Василівна - 24 лайки
⭐️Номінація "Графіка" - Дімова Евеліна Іванівна - 22 лайки
⭐️Номінація "Фотомистецтво" - Мінич Світлана Миколаївна - 20 лайків.
Всі переможці отримають КУБКИ та СЕРТИФІКАТИ на безкоштовну участь у наших конкурсах. Пишаємося вами та радіємо вашим успіхам. Бажаємо всім натхнення, злагоди, тільки позитивних емоцій, нових творчих здобутків та мирного життя у вільній та квітучій Україні! ❤️❤️❤️ Обіймаємо кожного 🤗🤗🤗
ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
З повагою та любов'ю сім'я Смайлів❤️❤️❤️
#конкурспризглядацькихсимпатій #конкурс #СМАЙЛФЕСТ

конкурс образотворчого мистецтва , конкурс малюнків та фотомистецтва

«МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС
МАЙСТРІВ ТА ХУДОЖНИКІВ

 

Тема вільна

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 1 по 2 жовтня 2022 року

НОМІНАЦІЇ:
- ЖИВОПИС
- ГРАФІКА
- ФОТОМИСТЕЦТВО
- ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
- СКУЛЬПТУРА та ГОНЧАРСТВО
- СТВОРЕННЯ ОДЯГУ та ВИРОБИ ЗІ ШКІРИ.

Вікові категорії: БЕЗ ВІКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ

Також будуть обрані переможці за відзнаками:
- "Приз глядацьких симпатій"
- "Збереження традицій"
- "Найяскравіший твір" та інш.

Журі: Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі.

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО!
ОРГКОМІТЕТ "СМАЙЛ ФЕСТ"

ПОЛОЖЕННЯ

 

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВОГО КОНКУРСУ
МАЙСТРІВ ТА ХУДОЖНИКІВ

«МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА»
1 – 2 жовтня 2022 року.
ТЕМА ВІЛЬНА 


1.Загальні положення
1.1.Положення про всеукраїнський конкурс мистецтв укладено відповідно до чинного законодавства, нормам і звичаям, які регулюють правовідносини організації, порядку проведення, матеріально-технічного та юридичного забезпечення та розрахунків в сфері публічних суспільно корисних конкурсів, фестивалів та інших заходів.
1.2.Положення встановлює загальні принципи, принципи організації і проведення всеукраїнського конкурсу визначає основні поняття, що використовуються при проведенні конкурсу, регламентує відносини між особами, які беруть в ньому участь, встановлює їх права, обов’язки, порядок і розмір відповідальності, а також спеціальні процедури і застереження.
1.3. Конкурс є публічним, відкритим суспільно корисним конкурсом.

 
2. Дата проведення:
Конкурс проводиться з 1 по 2 жовтня 2022 року.

3. Організатор:
Організаційний комітет «Смайл Фест» та ТОВ «Творча студія «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК» міжнародного радіо Radio Sfera Music.

 
4. Цілі та мета:
✔ Презентація творчих досягнень обдарованих дітей та молоді;
✔ Популяризація української сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу за для зміцнення сучасної української ідентичності.
✔ Розкриття нових талантів;
✔ Сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей;
✔ Удосконалення естетичного виховання дітей і молоді;
✔ Відродження, збереження і розвиток національних культур;
✔ Обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів;

 
5. Журі:
Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі, мають великий досвід сценічної роботи, а так само є талановитими наставниками і авторитетними громадськими діячами.

 
ВІНТОНЯ́К Ганна Григорівна - заслужена художниця України, майстриня художнього ткацтва і вишивки, член Національної спілки художників України (1980). Засн. і головою Спілки майстрів народного мистецтва «Журавка» (Івано-Франківськ), кавалер ордену княгині Ольги ІІІст.

Ушеренко Ганна Михайлівна - Заслужений майстер народної творчості України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Викладачка Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва. Володіє усіма техніками вишивки, зокрема відтворює візерунки давніх чоловічих сорочок. Серед її робіт є ціла серія відтворених один до одного сорочок гетьмана Полуботка. Під час першого «Слов'янського базару» була в складі делегації майстрів. Сім президентів (України та світу) мають вишиті сорочки пані Ганни, серед них і Білл Клінтон. 

Данилов Андрій Віталійович – громадський діяч, голова оргкомітету «СМАЙЛ ФЕСТ», директор Творчої студії «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК», продюсер, член Національної Хореографічної Спілки України, член Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України, організатор фестивалів. 

Громова Олена Петрівна - етнограф, фольклорист, займає посаду завідувачки науковим відділом виставкової роботи Національного Музею Народної Архітектури та Побуту України. Член спілки майстрів народного мистецтва (Коломия). Автор численних статей, консультант наукових та науково-популярних фільмів, дослідниця звичаїв та обрядів традиційного українського весілля, автор книжки "Поезія українського весілля", член художньої ради художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні (КНР). Координатор культурно просвітницького проєкту "Кордони наші вкаже пісня". Почесний член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів. 

Юрій Іванович Пацан - заслужений художник України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесна грамота Міністерства праці та соціальної політики України м. Київ. Лауреат премії імені М.О. Островського. Почесний громадянин Києво-Святошинського району. Почесний член Народної академії творчості інвалідів України. Організатор фестивалю «Мальовнича Київщина» у санаторії ім. М. Бурденка (м. Саки, АР Крим). Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів. Створив понад 800 картин. Персональні виставки відбулися в Національному музеї Т.Г. Шевченка, місто Київ, Фонді культури України, Будинку Уряду. 

Гумен Любов Миколаївна - член національної спілки майстрів народного мистецтва України. майстриня художнього оброблення шкіри. Працювала у осередку народних майстрів (Івано-Франківськ). Учасниця респ., міжнар. мист. виставок. ЇЇ роботи Роботи зберігаються у музеях Снятина, Коломиї, Чернівців, Івано-Франківська, Львова, Києва, Тернополя.

6. Нагороди
Всі учасники конкурсу отримують дипломи, а керівники – подяки.
✔Всі учасники конкурсу отримують дипломи з зазначенням номера диплома учасника, а також графічним посиланням (QR-код) на протокол з підсумками конкурсу, в якому також буде зазначений номер диплома учасника.
✔ У кожній номінації і віковій категорії надаються звання переможців: ГРАН-ПРІ, Лауреата I, II і III премій, дипломант.
✔ Всі переможці премії «Гран Прі» отримують СЕРТИФІКАТ на одну безкоштовну участь в одному з наших конкурсів в найближчі півроку та кубки у випадку, коли приймають участь з друкованим дипломом.
✔ Учасники, які беруть участь з нагородами на «НОВУ ПОШТУ» отримують кожен друкований диплом, медаль та подяку. Учасники, які приймають участь з електронними нагородами отримують електронний диплом та подяку на електронну пошту, яка вказана в заявці при реєстрації.
✔ Кращі виступи отримують звання та призи:
- «Гран-Прі» (в кожній номінації)
- «Збереження традицій»
- «Найяскравіший твір»
- «Патріотичний твір»
✔ КУБКИ чекають на переможців «Призу глядацьких симпатій». Призи отримають виступи у кожній номінації, які наберуть найбільше голосів на сторінці «Смай Фест» у Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/smayl.fest

КОНКУРС ПРОХОДИТЬ ЗГІДНО НОМІНАЦІЙ,

ЖАНРУ ТА ВІКОВИМИ КАТЕГОРІЯМИ:

7. Жанрові номінації конкурсної програми:

- ЖИВОПИС

- ГРАФІКА

- ФОТОМИСТЕЦТВО

- ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО

- СКУЛЬПТУРА та ГОНЧАРСТВО

- СТВОРЕННЯ ОДЯГУ та ВИРОБИ ЗІ ШКІРИ. 

 

Тема вільна. Роботи необхідно викласти на гугл-диску в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, де розміщенні роботи. Якщо у Вас немає можливості розмістити фото робіт на гугл-диску, Ви можете відправити роботи нам на Вайбер, але до 25 вересня 2022 року. В останні 3 дні до початку конкурсу, роботи на Вайбер та електронну пошту ми не приймаємо. Ми приймаємо як фото робіт так і відео з роботами. 1 заявка – до 3х робіт від одного автора, а також бажано додатково надіслати фото роботи разом із автором цієї роботи.
ДЕКОРАТИВНО – ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
Тема вільна. Ми не обмежуємо наших конкурсантів. До участі приймаються роботи, які здобрені своїми руками в будь–якій техніці. (вишивка, створення іграшок, мотанок, авторських ляльок, витинання, батік, бісероплетіння, валяння, випалювання, різьблення, ложкарство, гребінництво, соломоплетіння, лозоплетіння, гобелен, декоративний розпис, ліплення, декупаж, вітраж, мозаїка, набійка по тканині, паперопластика, в’язання, створення прикрас та аксесуарів, плетіння, флористика, створення меблів, ткацтво, килимарство, кераміка, змішані техніки та інше.) 1 заявка – до 3х робіт від одного автра.
ЖИВОПИС
Тема вільна. (Гуаш, акварель, акриловий живопис, олійний живопис, ебру, змішана та інше). 1 заявка – до 3х робіт від одного автра.
ГРАФІКА
Тема вільна. Малюнки створені кольоровими олівцями, маркерами, ручками, пастеллю, вугіллям, тушшю, гравюра, змішана техніка та інше. 1 заявка – до 3х робіт від одного автра.
ФОТОМИСТЕЦТВО
(натюрморт, пейзаж, портрет, жанрова, документальна, рекламна, репортажна, вулична, макрофотографія, флора та фауна, інші напрямки фотографічного мистецтва). Фото не повинно містити сцен із пропагандою насильства, ксенофобії, сепаратизму, алкоголю, наркотиків, куріння, лікарських засобів, еротики, зброї. 1 заявка – до 3х робіт від одного автра.
ГОНЧАРСТВО та СКУЛЬПТУРА
СТВОРЕННЯ ОДЯГУ та ВИРОБИ ЗІ ШКІРИ.
Може бути представлений етнічний, історичний, сценічний, дитячий, вечірній та інший одяг, до 3х різних робіт у фото або відео форматі.

8. Вікові категорії:

∙ Дебют (перший раз на сцені)
∙ Малюки - (3-6 років)
∙ I - (7 - 9 років)
∙ II - (10 - 12 років)
∙ III - (13 - 15 років)
∙ IV - (16 - 19 років)
∙ V - студенти середніх та вищих навчальних закладів
∙ VI - професіонал
∙ VII - аматори старші за 20 років.
∙ Змішана

9. У кожній номінації та категорії присуджуються премії:
Гран-прі, І – премія , ІІ – премія, ІІІ – премія

10. Технічні вимоги до запису відео:
- Дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу)
- Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання творів, без зупинки і монтажу (окрім номінації «ТЕЛЕМИСТЕЦТВО»).
- Учасник(и) повинні мати охайний, естетичний вигляд.
- Відео має бути чітким і мати гарний звук. Не допускається знімати учасника зі спини.
- Під час виконання програми, на відео повинні бути чітко видні руки, інструмент та особа виконавця в залежності від номінації. У ансамблевому виступі повинні бути чітко видні всі учасники ансамблю.
- Допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу. - Виконувати твір за нотами НЕ дозволяється.
- Оргкомітет залишає за собою право передчасного припинення прийому заявок без попереднього оголошення про це в загальному доступі.
- У випадку, якщо ви не маєте технічної можливості завантажити відео на Ютуб, або Гугл диск і надати посилання з виступом, необхідно узгодити з оргкомітетом інший спосіб передачі матеріалів, звернувшись до нас за тел. (050) 713-41-70, (097) 071-24-18. Ми цінуємо кожного із вас, і будемо раді допомогти!
- Відео з виступом має бути загальнодоступним. Якщо загальний доступ до відео буде закритим, журі не зможе оцінити ваш виступ.
- У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде.
- Оргкомітет залишає за собою право на розміщення ваших фото- та відеоматеріалів, які надаються для участі у фестивалі, на нашому сайті, Ютуб каналі, сторінці Фейсбука.

11. Оцінювання виступів:
✔ Всі виступи оцінює професійне та незалежне журі
✔ Виступи оцінюються за рівнем виконання, майстерності, реалізації задуму художнього твору, артистизму та творчого підходу.
✔ Допускається дубляж призових премій (наприклад, дві перші, дві другі, дві треті премії)
✔ Рішення журі перегляду не підлягає.

12. Загальні умови
1. Підготовку та проведення конкурсу здійснює оргкомітет.
2. Оргкомітет затверджує склад журі по кожній номінації, який сформований з провідних фахівців культури і мистецтва.
3. Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) аудіо та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.
4. Учасники конкурсу мають право на рекламу свого спонсора. Для цього учасники в електронному вигляді висилають логотип спонсора, назва фірми, П.І.Б. директора. 5. Фінансова діяльність по організації і проведенню конкурсу, здійснюється і регулюється законодавством України.
6. Повернення коштів відбувається у разі відмови від участі в конкурсі не пізніше, ніж за 5 днів до його початку, в іншому випадку оплата буде зарахована для участі в наступному конкурсі.
7. Джерелами фінансування учасників конкурсу можуть бути кошти спонсорів, меценатів та інших фізичних і юридичних осіб не заборонених законодавством України. 8. Подавши заявку на участь у конкурсі, учасник, або його представник, погоджується зі всіма умовами даного положення без виключень.
 

ПРАВИЛА ПРИЗУ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ

Ще 5 переможців (по одному в номінації) отримають кубки.

1. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться в групі соціальної мережі Фейсбук, www.facebook.com/groups/smayl.fest відкритої для широкого загалу, та повністю базується на реакціях учасників груп соціальної мережі, та вболівальників, запрошених конкурсантами.

2. Всі конкурсні роботи та виступи розміщуються в групі у відповідності із номінаціями.

3. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться оргкомітетом СМАЙЛ ФЕСТ безкоштовно, в Конкурсі приймають участь роботи учасників конкурсу «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА»

4. Оцінювання членами журі конкурсних робіт та виступів проводиться незалежно від конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ».

5. Результати Конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» жодним чином не впливають на результати професійного оцінювання робіт та виступів членами журі.

6. Приз глядацьких симпатій не є нагородою, а являє собою відзнаку від оргкомітету за кращі роботи, визначені за результатами переглядів учасниками груп та вболівальниками.

7. Початок Конкурсу і підведення результатів проводяться в оголошені терміни.

8. Переможцями будуть обрані ті виступи або роботи, які наберуть в своїй номінації найбільшу кількість реакцій (лайків). Переможці отримають призи!

9. Бажаючий віддати свій голос самостійно знаходить виступи та роботи, за які хоче проголосувати самостійно. Свій виступ або твір можна знайти за ПІБ учасника або назвою колектива, через пошук в групі.

10. Оргкомітет залишає за собою право не публікувати для участі в конкурсі «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» неякісні фото-, та відеоматеріали. Також не публікуються фото та відеоматеріали авторів, які окремо заявили про небажання публікації для широкого загалу.

11. Просимо всіх учасників групи та конкурсантів з повагою ставитись один до одного. Під час конкурсу та після його закінчення, в коментарях вести себе ввічливо, та з повагою один до одного, в іншому випадку учасник за проявлення неповаги буде негайно дискваліфікований.

Дякуємо, що обрали нас! Ми дуже цінуємо ваш вибір та з турботою і повагою відносимось до кожного учасника!

 

ГРАФІК КОНКУРСУ

«МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА»

28 вересеня – останній день прийому заявок

29-30 вересеня – перевірка матеріалів, формування програм

1 жовтня – 2 жовтня - оцінка виступів та творів членами журі

1 жовтня – 2 жовтня - конкурс «Приз глядацьких симпатій»

2 жовтня – оголошення результатів конкурсу

3 жовтня – оголошення переможця «Призу глядацький симпатій»

4 жовтня – 6 жовтня – оголошення всіх Призів та вітання переможців.

з 10 жовтня – 15 жовтня – відправка нагород

bottom of page