top of page
РЕЗУЛЬТАТИ

КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ ⭐️
"НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРАД ТАЛАНТІВ"⭐️


 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРАД ТАЛАНТІВ

Дорогі друзі, вітаємо з результатами та завершенням конкурсу.
Бажаємо всім миру, тільки гарних новин та позитивних емоцій, подальшого розвитку талантів, щастя, здоров'я та радості. 
А ми як і завжди будемо чекати з нетерпінням на кожного з вас на наших нових конкурсах. Обіймаємо! ❤️
З любов'ю та повагою сім'я Смайлів ❤️

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ  НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРАД ТАЛАНТІВ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ

"НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРАД ТАЛАНТІВ" 💙💛

Тема вільна

Реєстрація: до 23 лютого 2022 р.

НОМІНАЦІЇ:
- Хореографія
- Вокальний жанр
- Інструментальний жанр
- Телемистецтво
- Театральний жанр
- Декоративно-прикладне мистецтво
- Образотворче мистецтво
- Фотомистцецтво
- Музично-теоретичний напрямок
- Музично-етнографічний напрямок
- Оригінальний жанр
Вікові категорії: від 4-х років до 99 років.

Також будуть обрані переможці за відзнаками:
- "Приз глядацьких симпатій"
- "Збереження традицій"
- "Найяскравіший твір" та інш.

Журі: Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі.

ПОЛОЖЕННЯ
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДВОТУРОВ
ОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ
«⭐️"НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРАД ТАЛАНТІВ"⭐️»

25 – 27 лютого 2022 року.

Цілі та мета:
Презентація творчих досягнень обдарованих дітей та молоді;
Розкриття нових талантів та популяризація української сучасної та народної культури;
Сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей;
Удосконалення естетичного виховання дітей і молоді;
Відродження, збереження і розвиток національних культур;
Обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів;

Журі:
Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі, мають великий досвід сценічної роботи, а так само є талановитими наставниками і авторитетними громадськими діячами.

Данилов Андрій Віталійович – громадський діяч, голова оргкомітету «СМАЙЛ ФЕСТ», директор Творчої студії «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК», продюсер, член Національної Хореографічної Спілки України, член Творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України, організатор фестивалів.

 

Стебельська Оксана Юріївна - Заслужена артистка України. Голова журі фестивалю «Смайл Фест». Співачка, скрипалька, авторка творів та сценаріїв, теле- та радіоведуча, ведуча заходів - сценічне ім’я STEBELSKA. Арт-менеджерка, організаторка концертів, фестивалів та різноманітних подій і заходів, режисерка. Продюсерка і солістка музичних проєктів "Українські Барви", STEBELSKA та Barvy Project band. Голова Правління Всеукраїнської громадської̈ організації̈ "Мистецькі Ініціативи", керівниця соціальних, благодійних та комерційних проєктів, громадська діячка. Жанри: класика, фольклор, джаз, рок-н-рол, джайв, кантрі, квікстеп із українськими мотивами.

 

Трояновська Лариса - заслужена артистка України. Актриса театру та кіно. Провідна актриса Київського академічного драматичного театру на Подолі та актриса театру «Сузір’я». У театрі з 1988 року. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого (Художні керівники курсу Ада Роговцева і Леонід Олійник).
 

Синєок Віра Андріївна - заслужена артистка України. Голова Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України, доцент кафедри хореографії інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, провідний методист по хореографії відділу з науково-методичної роботи комунального закладу Київської обласної ради "Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи".
 

Наталія Мельничук - заслужений діяч мистецтв України. Член творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», педагог з 22 річним стажем, який концертує. Випускниця НМАУ ім. Чайковского (вокал, бандура, диригування). Клас педагога Народних Артисток України Діани Петриненко, Кочур В.А., Остапенко Л.И.
Записи з голосом Наталі Мельничук є в Золотому Фонді Українського радіо.
Соліст капели бандуристів і чоловічої хорової капели ім. Ревуцького. Дипломи з вдячністю за виховання Лауреатів Міжнародних конкурсів (1 премії і Гран Прі) від Президента України і Мера Києва.
 

Артеменко Наталія Віталіївна - заслужений діяч естрадного мистецтва України, член творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», відомий громадський діяч у сфері музичного мистецтва та педагогіки. Як педагог - доклала багато зусиль на розповсюдження музичного мистецтва серед підростаючого покоління: відкривала музичні класи у віддалених населених пунктах. Створювала ансамблі і оркестри серед студентів не профільних ВНЗ, як науковець - має численні статті та виступи на конференціях, лауреат різноманітних фестивалів і конкурсів, має численні подяки і грамоти. Як виконавець - має фондові записи на держтелерадіо.
 

Громова Олена Петрівна - етнограф, фольклорист, займає посаду завідувачки науковим відділом виставкової роботи Національного Музею Народної Архітектури та Побуту України. Член спілки майстрів народного мистецтва (Коломия). Автор численних статей, консультант наукових та науково-популярних фільмів, дослідниця звичаїв та обрядів традиційного українського весілля, автор книжки "Поезія українського весілля", член художньої ради художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні (КНР). Координатор культурно-просвітницького проєкту "Кордони наші вкаже пісня". Почесний член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів.

Юрій Іванович Пацан - заслужений художник України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесна грамота Міністерства праці та соціальної політики України м. Київ. Лауреат премії імені М.О. Островського. Почесний громадянин Києво-Святошинського району. Почесний член Народної академії творчості інвалідів України. Організатор фестивалю «Мальовнича Київщина» у санаторії ім. М. Бурденка (м. Саки, АР Крим). Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів. Створив понад 800 картин. Персональні виставки відбулися в Національному музеї Т.Г. Шевченка, місто Київ, Фонді культури України, Будинку Уряду.
 

Мішель Ткачук - Актор, режисер, хореограф постановник, педагог ритмічних дисциплін, керівник танцювальної студії латино-американських танців "Michelle", член Асоціації Акторів України, член міжнародного класу журі, шоумен.

 

Нагороди
- Всі учасники конкурсу отримують дипломи та медалі, а керівники – подяки.
- Всі учасники конкурсу отримують дипломи з зазначенням номера диплома учасника, а також графічним посиланням (QR-код) на протокол з підсумками конкурсу, в якому також буде зазначений номер диплома учасника.
- У кожній номінації і віковій категорії надаються звання переможців: ГРАН-ПРІ, Лауреата I, II і III премій. Звання ДИПЛОМАНТ отримують учасники, що не стали переможцями будь-якої премії. ДИПЛОМАНТ отримує диплом учасника, медаль, та подяку викладачу.
- Колективи отримують медалі, кубки та дипломи.(кожен учасник колективу отримує диплом та медаль, на колектив + кубок, диплом та подяки.)
- Усі лауреати соло, дует, тріо, квартет нагороджуються медалями та дипломами.
- Подяки викладачам, керівникам, концертмейстерам, балетмейстерам.

 

Кращі виступи отримують звання та призи:
- «Гран-Прі» (в кожній номінації)
- «Збереження традицій»
- «Найяскравіший твір»
- «Найяскравіший авторський твір»
- «Патріотичний твір»
- «Збереження класичного твору»
- «Яскравий виступ»

 

КОНКУРС ПРОХОДИТЬ ЗГІДНО НОМІНАЦІЙ,
ЖАНРУ ТА ВІКОВИМИ КАТЕГОРІЯМИ:

Жанрові номінації конкурсної програми:

 

ВОКАЛ:
Народний, естрадний, академічний, сучасний, авторська пісня, пісні народів світу, рок вокал, джазовий вокал. Хори та ансамблі. Твори виконуються мовою оригіналу наживо під фонограму «-1», живий музичний супровід, або а cappella. Виконується на будь-якій мові світу, 1 пісня. Тільки для солістів: допускається бек-вокал, у випадку якщо він не є основною темою.

ХОРЕОГРАФІЯ:
Народна, класична, бальна, естрадна, сучасна (contemporary, модерн, джаз модерн, джаз, нео класика, афроджаз), Street dance (hip-hop, techno, break dance, jazz-fun), танці народів світу.
1 виступ.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР:

Струно-смичкові, духові, клавішні, ударні, народні, автентичні, електроінструменти, оркестри, диригенти, композитори інструментально - вокальний жанр. 1 твір.
ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР:
В конкурсі беруть участь аматорські колективи всіх напрямків театрального та розмовного мистецтва, художнє читання, театри мод, мюзикли та лялькові театри, читці (поезія, проза, авторський вірш) . Форми виконання – індивідуальна, колективна. 1 виступ.
Колективи представляють на конкурс малі сценічні форми, моноспектаклі, етюди, сцени із спектаклів і п’єс, що мають композиційно закінчений характер, тривалістю до 20 хвилин.

МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИЙ НАПРЯМОК:
Формат робіт: презентація, відео, доповідь чи ессе та інш. (відео формат до 8 хв).
МУЗИЧНО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ НАПРЯМОК
ТЕМА: ФОЛЬКЛЬОРНО-ЕТНОГРАФІЧНА СПАДЩИНА УКРАЇНИ
(пісні, одяг, традиції, звичаї та обряди, декоративно-прикладне мистецтво)
Формат робіт: фото, (до 3х різних фото від одного автора), відео, або презентація.
ТЕЛЕМИСТЕЦТВО
В конкурсі беруть участь: відео кліпи, рекламні ролики, інтерв’ю, короткометражний фільми, мультимедійні твори, репортажі. Тема вільна. 1 твір.
ДЕКОРАТИВНО – ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО
Тема вільна. 1 заявка – 3 роботи від одного автора. Ми не обмежуємо наших конкурсантів. До участі приймаються роботи, які зроблені своїми руками в будь–якій техніці.
Роботи необхідно викласти на гугл-диску, розмістивши в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, де розміщенні роботи. Якщо у Вас немає можливості розмістити фото робіт на гугл-диску, Ви можете відправити роботи нам на Вайбер, але до 20 лютого 2022 року. В останні 3 дні до початку конкурсу, роботи на Вайбер та електронну пошту ми не приймаємо. Також можна додатково надіслати фото роботи разом із автором роботи.
ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Роботи необхідно викласти на гугл-диску в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, де розміщенні роботи. Якщо у Вас немає можливості розмістити фото робіт на гугл-диску, Ви можете відправити роботи нам на Вайбер, але до 20 лютого 20221 року. В останні 3 дні до початку конкурсу, роботи на Вайбер та електронну пошту ми не приймаємо. 1 заявка – 3 роботи від одного автора, Також можна додатково надіслати фото роботи разом із автором цієї роботи. Тема вільна.
ФОТОМИСТЕЦТВО
1заявка - до 3х фото робіт від одного автора. (натюрморт, пейзаж, портрет, жанрова, документальна, рекламна, репортажна, вулична, макрофотографія, флора та фауна, інші напрямки фотографічного мистецтва). Фото не повинно містити сцен із пропагандою насильства, ксенофобії, сепаратизму, алкоголю, наркотиків, куріння, лікарських засобів, еротики, зброї.

Вікові категорії:
• Дебют (перший раз на сцені)
• Малюки - (3-6 років)
• I - (7 - 9 років)
• II - (10 - 12 років)
• III - (13 - 15 років)
• IV - (16 - 19 років)
• V - студенти середніх та вищих навчальних закладів
• VI - професіонал
• VII - аматори старші за 20 років.
• Змішана

Кількісний склад:
- Соло – 1 учасник
- Дуети – 2 учасники
- Тріо – 3 учасники
- Квартети – 4 учасники
- Квінтет – 5 учасників
- Колектив – від 6 учасників

У кожній номінації та категорії присуджуються премії:
Гран-прі, І – премія , ІІ – премія, ІІІ – премія

Загальні вимоги і хронометраж
- Соло, дуети, тріо та квартети – до 4 хв.
- Колективи – 6-8 хв.
- Театральні колективи та театри моди, короткометражні фільми — до 20 хв.

Технічні вимоги до запису відео:
- Дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу)
- Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання творів, без зупинки і монтажу (окрім номінації «ТЕЛЕМИСТЕЦТВО»).
- Учасник(и) повинні мати охайний, естетичний вигляд.
- Відео має бути чітким і мати гарний звук. Не допускається знімати учасника зі спини.
- Під час виконання програми, на відео повинні бути чітко видні руки, інструмент та особа виконавця в залежності від номінації. У ансамблевому виступі повинні бути чітко видні всі учасники ансамблю.
- Допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу.
- Виконувати твір за нотами НЕ дозволяється.
- Оргкомітет залишає за собою право передчасного припинення прийому заявок без попереднього оголошення про це в загальному доступі.
- У випадку, якщо ви не маєте технічної можливості завантажити відео на Ютуб, або Гугл-диск і надати посилання з виступом, необхідно узгодити з оргкомітетом інший спосіб передачі матеріалів, звернувшись до нас за тел. (050) 713-41-70, (097) 071-24-18. Ми цінуємо кожного із вас, і будемо раді допомогти!
- Відео з виступом має бути загальнодоступним. Якщо загальний доступ до відео буде закритим, журі не зможе оцінити ваш виступ.
- У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде.
- Оргкомітет залишає за собою право на розміщення ваших фото- та відеоматеріалів, які надаються для участі у фестивалі, на нашому сайті, Ютуб каналі, сторінці Фейсбука.

Оцінювання виступів:

Всі виступи оцінює професійне та незалежне журі
Виступи оцінюються за рівнем виконання, майстерності, реалізації задуму художнього твору, артистизму та творчого підходу.
Допускається дубляж призових премій (наприклад, дві перші, дві другі, дві треті премії)
Рішення журі перегляду не підлягає.

Загальні умови
1. Підготовку та проведення конкурсу здійснює оргкомітет.
2. Оргкомітет затверджує склад журі по кожній номінації, який сформований з провідних фахівців культури і мистецтва.
3. Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) аудіо та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.
4. Учасники конкурсу мають право на рекламу свого спонсора. Для цього учасники в електронному вигляді висилають логотип спонсора, назва фірми, П.І.Б. директора.
5. Фінансова діяльність по організації і проведенню конкурсу, здійснюється і регулюється законодавством України.
6. Повернення коштів відбувається у разі відмови від участі в конкурсі не пізніше, ніж за 5 днів до його початку, в іншому випадку оплата буде зарахована для участі в наступному конкурсі.
7. Джерелами фінансування учасників конкурсу можуть бути кошти спонсорів, меценатів та інших фізичних і юридичних осіб не заборонених законодавством України.
8. Подавши заявку на участь у конкурсі, учасник, або його представник, погоджується зі всіма умовами даного положення без виключень.

 

Дякуємо, що обрали нас! Ми дуже цінуємо ваш вибір та з турботою і повагою відносимось до кожного учасника!
 

Оргкомітет «Смайл Фест»
Viber, tel: +38 (050) 713-41-70,
tel: +38 (097) 071-24-18
E-mail: smilefest2020@gmail.com
Інстаграм: smilefestua
Група Фейсбук:
https://www.facebook.com/groups/smayl.fest
Наш сайт:https://smilefest.com.ua
Ми тут: м. Київ, вул. Васильківська 30

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО!
ОРГКОМІТЕТ «СМАЙЛ ФЕСТ»

RADIO SFERA MUSIC

Друзі, в нас чудові новини, від тепер всі наші конкурси та фести проходять за підтримки міжнародного радіо Radio Sfera Music.

Radio Sfera Music - перша Міжнародна комерційна радіостанція, яка розпочала своє мовлення 19 листопада 2018 року. Слухати Radio Sfera Music можна у всіх містах та країнах світу, без обмежень, 24 години на добу та 365 днів на рік. Наша аудиторія росте щодня у всіх куточках планети. В ефірі звучить популярна музика різних стилів та напрямків, серед якої ви почуєте останні хіти найяскравіших музичних вітчизняних та західних зірок. Radio Sfera Music – це заряд позитивних емоцій на весь день та цікаві музично-інформаційні програми.
Radio Sfera Music – хороша музика для хороших людей!
Адреса сайту: http://radiosferamusic.com

bottom of page