top of page

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ "СПІВОЧА УКРАЇНА"

РЕЗУЛЬТАТИ І ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ВОКАЛЬНОГО ОНЛАЙН КОНКУРСУ "СПІВОЧА УКРАЇНА" З ЦИКЛУ "ЦІНУЙ УКРАЇНСЬКЕ"

Доступні на сайті за посиланням:

ДРУЗІ, БУДЬ ЛАСКА, ХТО УВІЙШОВ У СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ АБО ОТРИМАВ ВІДЗНАКИ НАПИШІТЬ НАМ НА ВАЙБЕР ІНФОРМАЦІЮ ДЛЯ ВІДПРАВКИ НАГОРОД НОВОЮ ПОШТОЮ.

Дорогі друзі, ми вдячні всім хто долучився до проєкту "ЦІНУЙ УКРАЇНСЬКЕ " і взяв участь у І ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БЛАГОДІЙНОМУ ВОКАЛЬНОМУ ОНЛАЙН КОНКУРСІ "СПІВОЧА УКРАЇНА", який проходив до Міжнародного дня миру і оспівував нашу неньку. Згідно з умовами конкурсу журі мало обрати 5 найкращих, але українці талановита нація і вибір був дуже не простий. Ми зупинились на 9 виступах, які отримають в подарунок від ОРГКОМІТЕТУ "СМАЙЛ ФЕСТ" кубки переможців, друковані дипломи для учасників, подяки для викладачів та СЕРТИФІКАТИ на одну безкоштовну участь в одному з наших конкурсів в найближчі пів року.

Друзі, повний список учасників можна переглянути натиснувши кнопку "РЕЗУЛЬТАТИ"

Переможці конкурсу отримують дипломи. Всі інші учасники отримують сертифікати учасника конкурсу протягом 5 - 7 робочих днів від результатів на "НОВУ ПОШТУ" або електронну згідно з оформленими заявками. Конкурс "ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ" триває! Голосуємо, підтримуємо зірочок! Оголошення переможця 26 вересня.

Друзі, дякуємо всім хто долучився до конкурсу і оспівав нашу славну Україну та закликав мир! Пісня, то душа українського народу. З давніх-давен Україна відома своїми піснями та обдарованими людьми. Історія нашої Батьківщини часом дуже буремна та складна, але ми нація сильних, незламних та нездоланних. Ми маємо всі стояти міцно, не втрачати віру та робити все для перемоги. Нас всіх поєднує любов до нашої Батьківщини. Пам'ятаємо , що Україна в нас одна! Бажаємо, щоб вогонь любові до України завжди палав у серці, віри в душі та невпинної праці за для перемоги.

Друзі, стоїмо мистецьким фронтом! Працюємо! Віримо у перемогу добра! Чекаємо на наших мистецьких подіях та конкурсах.

Дякуємо нашим наймужнішим та найсильнішим захисникам!

З повагою та любов'ю сім'я Смайлів

СЛАВА УКРАЇНІ!10 переглядів0 коментарів

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page