top of page

РЕЗУЛЬТАТИ І ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ВОКАЛЬНОГО ОНЛАЙН КОНКУРСУ

"СПІВОЧА УКРАЇНА"

З ЦИКЛУ "ЦІНУЙ УКРАЇНСЬКЕ"

Дорогі друзі, ми вдячні всім хто долучився до проєкту "ЦІНУЙ УКРАЇНСЬКЕ " і взяв участь у  І  ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ БЛАГОДІЙНОМУ ВОКАЛЬНОМУ ОНЛАЙН КОНКУРСІ "СПІВОЧА УКРАЇНА", який проходив до Міжнародного дня миру і оспівував нашу неньку.  Згідно з умовами конкурсу журі мало обрати 5 найкращих, але українці талановита нація і вибір був дуже не простий. Ми зупинились на 9 виступах, які отримають в подарунок від ОРГКОМІТЕТУ "СМАЙЛ ФЕСТ" кубки переможців, друковані дипломи для учасників, подяки для викладачів та  СЕРТИФІКАТИ на одну безкоштовну участь в  одному з наших конкурсів в найближчі пів року.  
ЗУСТРІЧАЄМО ГУЧНИМИ ОПЛЕСКАМИ!!! 

ПЕРЕМОЖЦІ конкурсу "СПІВОЧА УКРАЇНА"

Католик Роман Олександрович
ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Театральний жанр
Назва твору: Микола Чередниченко, "Єдина Україна"

"Мелодайн"
ІІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Вокальний жанр
Назва твору:"Ми за мир"

ВІА "ЗУНАВІ", соліст Ігор Зуб

IV ВІКОВА КАТЕГОРІЯ

Вокальний жанр

Назва твору: "Моя Україно"

НАЙКРАЩА АВТОРСЬКА ПІСНЯ 

Горобченко Оксана Вячеславівна
VІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Вокальний жанр
Назва твору:Сл. і муз. О.Горобченко, "МОЛИТВА"

ЗБЕРЕЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ

Народний аматорський ансамбль народної пісні "ОРДАНА"
VІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Вокальний жанр
Назва твору:Хорова сюїта "Ой, роде наш красний"

Зразковий вокальний ансамбль "Melody"
ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Вокальний жанр
Назва твору: "Я люблю мою країну Україну"

Студія акторської майстерності "Лілея"
ЗМІШАНА ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Театральний жанр
Назва твору: Володимир Сосюра, "Любіть Україну" 

НАЙРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ ПРО РІДНЕ МІСТО:

Коробейніков Тимофій
ІІ ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Вокальний жанр
Назва твору:"Мукачево" 

 

ВІА "ЗУНАВІ", соліст Ігор Зуб
IV ВІКОВА КАТЕГОРІЯ
Вокальний жанр
Назва твору: "Миколаїв"

ЮВІЛЕЙНИЙ УЧАСНИК КОНКУРСУ "СМАЙЛ ФЕСТ"

17000 учасник.jpg

ДРУЗІ, ВІТАЄМО ЮВІЛЕЙНОГО 17 000 УЧАСНИКА КОНКУРСУ -  Меньшикову Олександру, яка отримує цінний приз від сім'ї Смайлів. Вітаємо нашу ювілейну учасницю і бажаємо більше приємних сюрпризів від життя, радості, позитивних емоцій та нових творчих здобутків. 

Цікаво, а хто стане 18 000 учасником???

ЗАОХОЧУВАЛЬНИЙ ПРИЗ 

Наші малючки "Сімеряночка" розчулили серця журі. Ми хочемо підтримати малючків і даруємо їм заохочувальний прих - сертифікат на одну безкоштовну участь у будь-якому нашому конкурсі протягом 6 місяців. 
"СІМЕРЯНОЧКА" 
ВІКОВА КАТЕГОРІЯ "МАЛЮКИ"
Вокальний жанр
Назва твору: Пісня "Заспіваймо пісню за Україну"

        Друзі, повний список учасників можна переглянути натиснувши кнопку "РЕЗУЛЬТАТИ"
Переможці конкурсу отримують дипломи. Всі інші учасники отримують сертифікати учасника конкурсу протягом 5 - 7 робочих днів від результатів на "НОВУ ПОШТУ" або електронну згідно з оформленими заявками. Конкурс "ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ" триває! Голосуємо, підтримуємо зірочок!  Оголошення переможця 26 вересня. 

Співоча Україна результати 2.jpg

Друзі, дякуємо всім хто долучився до конкурсу і оспівав нашу славну Україну та закликав мир! Пісня, то душа українського народу. З давніх-давен Україна відома своїми піснями та обдарованими людьми. Історія нашої Батьківщини часом дуже буремна та складна, але ми нація сильних, незламних та нездоланних. Ми маємо всі стояти міцно, не втрачати віру та робити все для перемоги. Нас всіх поєднує любов до нашої Батьківщини. Пам'ятаємо , що Україна в нас одна! Бажаємо, щоб вогонь любові до України завжди палав у серці, віри в душі та невпинної праці за для перемоги. 

Друзі, стоїмо мистецьким фронтом! Працюємо! Віримо у перемогу добра! Чекаємо на наших мистецьких подіях та конкурсах. 
Дякуємо нашим наймужнішим та найсильнішим захисникам! 
З повагою та любов'ю сім'я Смайлів
СЛАВА УКРАЇНІ! 

З Міжнародним днем миру!

n.jpg

Дорогі друзі, вітаємо з Міжнародним днем миру та відкриттям конкурсу "СПІВОЧА УКРАЇНА". Саме сьогодні учасники оспівують нашу Батьківщину та закликають мир у нашу країну. Це тільки перша ластівка з циклу "ЦІНУЙ УКРАЇНСЬКЕ". Ми певні, що Україну, її нескінченну красу, солов'їну мову, багату культуру та талановитий народ мають знати у всьому світі. Ми нащадки великого народу і на нас лежить велика відповідальність - зберегти, примножити та передати наступним поколінням наші скарби - культуру, мову, традиції, звичаї, обряди. Україна в кожному з нас і ми маємо цінувати, плекати та любити наші скарби, нашу неньку і навчати цьому дітей. Друзі, в цей складний час ми маємо бути сильні, витривалі та стояти мистецьким фронтом, щоб нашим захисникам було куди повертатися, а наші діти мали світле майбутнє на своїй землі. Дякуємо нашим героям за можливість жити та працювати. Віримо у перемогу добра та світле майбутнє України. Дякуємо кожному хто долучився до конкурсу та продовжує працювати. Бережіть себе та близьких. СЛАВА УКРАЇНІ!!!

І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ
ВОКАЛЬНИЙ ОНЛАЙН КОНКУРС 

«СПІВОЧА УКРАЇНА»

до Міжнародного дня миру
21-22 вересня 2023 р.

співоча україна конкурс вокалістів та співаків конкурс пісні

Споконвіків Україну, її традиції, звичаї, мальовничі краєвиди, тернисту історію та життя народу  оспівували у піснях та віршах, тож гостинно запрошуємо приєднатися до цієї прекрасної традиції, закликати мир, процвітання та оспівати нашу славну неньку взявши участь у благодійному, безкоштовному онлайн конкурсі «СПІВОЧА УКРАЇНА».

ТЕМА: Україна

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 21-22 вересня 2023 р.

 • УЧАСТЬ У КОНКУРСІ БЕЗКОШТОВНА.
  (Кількість учасників обмежена)  

 • Обов’язкова умова: виконання пісні або вірша про Україну або про своє рідне місто.  Оспіваймо нашу Батьківщину!
   

НОМІНАЦІЇ: 

🎤 Вокал
🎭 Театральний жанр

✔Електронний сертифікат та подяка
✔ ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ 

✔ ПРИЗ ЗА НАЙКРАЩЕ ВИКОНАННЯ ПІСНІ ПРО РІДНЕ МІСТО.

Журі: Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі.
Деталі в положенні 

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО!
ОРГКОМІТЕТ "СМАЙЛ ФЕСТ"


 

ПОЛОЖЕННЯ

І ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БЛАГОДІЙНОГО ВОКАЛЬНОГО  
ОНЛАЙН КОНКУРСУ

«СПІВОЧА УКРАЇНА»

до  Міжнародного дня миру.

ТЕМА: Україна
 

Споконвіків Україну, її традиції, звичаї, мальовничі краєвиди, тернисту історію та життя народу  оспівували у піснях та віршах, тож гостинно запрошуємо приєднатися до цієї прекрасної традиції, закликати мир, процвітання та оспівати нашу славну неньку взявши участь у благодійному, безкоштовному онлайн конкурсі «СПІВОЧА УКРАЇНА».


1.Загальні положення 

1.1.Положення про всеукраїнський конкурс мистецтв укладено відповідно до чинного законодавства, нормам і звичаям, які регулюють правовідносини  організації, порядку проведення, матеріально-технічного та юридичного забезпечення та  розрахунків в сфері публічних суспільно корисних конкурсів, фестивалів та інших заходів.  

1.2.Положення встановлює загальні принципи, принципи організації і проведення  всеукраїнського конкурсу визначає основні поняття, що  використовуються при проведенні конкурсу, регламентує відносини між особами, які  беруть в ньому участь, встановлює їх права, обов’язки, порядок і розмір відповідальності, а  також спеціальні процедури і застереження. 

1.3. Конкурс є публічним, відкритим суспільно корисним конкурсом. 

 

2. Дата проведення:

Конкурс проводиться: з 21 по 22 вересня 2023 року.  

 

3. Організатор:

Організаційний комітет «Смайл Фест» та ТОВ «Творча студія «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК» за  підтримки творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» міжнародного  радіо Radio Sfera Music, продюсерського центру «Tuaron Management» .

 

4. Цілі та мета:

 • Презентація творчих досягнень обдарованих дітей та молоді;

 • Популяризація української сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу за для зміцнення сучасної української ідентичності.

 • Розкриття нових талантів; 

 • Сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей; 

 • Удосконалення естетичного виховання дітей і молоді; 

 • Відродження, збереження і розвиток національних культур; 

 • Обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих  контактів; 

5. Журі: 

Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати  міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі, мають великий досвід  сценічної роботи, а так само є талановитими наставниками і авторитетними громадськими  діячами. 

 

6. ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ:
 

 • УЧАСТЬ У КОНКУРСІ БЕЗКОШТОВНА. (Кількість учасників обмежена)  

 • Обов’язкова умова: виконання пісні або вірша про Україну або про своє рідне місто.  
  Оспіваймо нашу Батьківщину!!! 

1.  Необхідно записати на відео виступ з піснею або віршом про Україну. (вокал, театралізована вистава, художне читання). У безкоштовному конкурсі можуть взяти участь всі бажаючи без вікових обмежень.

2. Заповнити заявку: https://forms.gle/JyXp28RrzuGJCaEA7
3. Отримати підтвердження про отримання заявки.

4. 21-22 вересня в нашій групі будуть опубліковані всі відео, які приймають участь у конкурсі: https://www.facebook.com/groups/smayl.fest

5. 22 вересня в групі фейсбук будуть опубліковані імена переможців.

Посилання із записом виступу, або конкурсного твору вказується в заявці. Приймаються до  опрацювання посилання на роботи, розміщенні на ресурсах Ютуб, або Гугл-диск. Якщо Ви не можете самостійно розмістити відео з виступом для участі у конкурсі до 16 вересня 2023 року, відео можна відправити на Вайбер (050) 713-41-70 або  електронну пошту. 

 

Хто може взяти участь:

Благодійний конкурс проводиться без вікових обмежень. Участь у конкурсі безкоштовна. Ми чекаємо всіх бажаючих, дітей та дорослих, це може бути як виступ однієї людини так і колективу. Обов’язковою умовою є виконання твору про Україну або про своє рідне місто. Кількість учасників обмежена.

 

7. Нагороди

1. Кожен учасник отримує електронний сертифікат та подяку для викладача на електронну пошту,  індивідуальний пост з виступом в нашій групі Фейсбук:

https://www.facebook.com/groups/smayl.fest

2. П’ять найкращих виступів отримують КУБКИ та СЕРТИФІКАТИ на одну безкоштовну участь в  одному з наших конкурсів в найближчі півроку.

3. Окремий приз чекаємо виконавця кращої пісні про своє рідне місто.

4. Також КУБОК  чекає на одного переможця «ПРИЗУ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» (один пост, який набере найбільше реакцій (лайків). Голосування відбувається в нашій групі фейсбук з 21-22 вересня 2023р. https://www.facebook.com/groups/smayl.fest 

 

УЧАСТЬ В КОНКУРСІ БЕЗКОШТОВНА!!!

ЗА БАЖАННЯМ МОЖНА ПРИДБАТИ:

ДРУКОВАНИЙ СЕРТИФІКАТ + КУБОК СМАЙЛ ФЕСТ - 240 грн.

8. Жанрові номінації конкурсної програми: 

ВОКАЛ:

Народний, естрадний, академічний, сучасний, авторська пісня, рок вокал, відеокліп) Хори та ансамблі. Твори виконуються мовою оригіналу наживо під  фонограму «-1», живий музичний супровід, або а cappella. Тема: Україна та міста України.  1 твір.
 

✔ ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР: 

Всі напрямки театрального та розмовного мистецтва, художнє читання, авторска творчість (поезія, проза) .
Форми виконання – індивідуальна, колективна. Тема: Україна та міста України. 1 виступ.


9. Кількісний склад:

- Соло – 1 учасник

- Дуети – 2 учасники

- Тріо – 3 учасники

- Квартети – 4 учасники

- Квінтет – 5 учасників

- Колектив – від 6 учасників.

 

10. Загальні вимоги і хронометраж

- Соло, дуети, тріо та квартети – до 4 хв.

- Колективи – 6-8 хв.

 

11. Вікові категорії:  

∙ Дебют (перший раз на сцені) 

∙ Малюки - (3-6 років) 

∙ I - (7 - 9 років) 

∙ II - (10 - 12 років) 

∙ III - (13 - 15 років) 

∙ IV - (16 - 19 років) 

∙ V - студенти середніх та вищих навчальних закладів 

∙ VI - професіонал  

∙ VII - аматори старші за 20 років. 

∙ Змішана  
 

12. Технічні вимоги до запису відео:

- Допускається аматорський формат відео.

- Відео має бути чітким і мати гарний звук.

- Дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу)

- Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання творів, без зупинки і монтажу. (виключення для жанру: відеокліп)

- Оргкомітет залишає за собою право передчасного припинення прийому заявок без

попереднього оголошення про це в загальному доступі.

- У випадку, якщо ви не маєте технічної можливості завантажити відео на Ютуб, або Гугл- диск і надати посилання з виступом, необхідно узгодити з оргкомітетом інший спосіб передачі матеріалів, звернувшись до нас за тел: (050)713-41-70, (097)071-24-18

Ми цінуємо кожного із вас, і будемо раді допомогти!

- Відео з виступом має бути загальнодоступним. Якщо загальний доступ до відео буде закритим, журі не зможе оцінити ваш виступ.

- У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, заявка розглядатися не буде.

- Оргкомітет залишає за собою право на розміщення ваших фото- та відеоматеріалів, які надаються для участі у фестивалі, на нашому сайті, Ютуб каналі, сторінці Фейсбука.

 

13.Оцінювання виступів:

Всі виступи оцінює професійне та незалежне журі.

Виступи оцінюються за рівнем виконання, майстерності, реалізації задуму художнього твору, артистизму та творчого підходу. 

Рішення журі перегляду не підлягає.

 

14. Загальні умови

1. Підготовку та проведення конкурсу здійснює оргкомітет.

2. Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) аудіо та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.

3. Фінансова діяльність по організації і проведенню конкурсу, здійснюється і регулюється законодавством України.

4. Джерелами фінансування учасників конкурсу можуть бути кошти спонсорів, меценатів та інших фізичних і юридичних осіб не заборонених законодавством України.

5. Подавши заявку на участь у конкурсі, учасник, або його представник, погоджується зі всіма умовами даного положення без виключень.

6. Фінансування конкурсу мистецтв здійснюється за рахунок співзасновників, творчих спілок, фірм, підприємств, громадських організацій та благодійних внесків учасників фестивалю.

 

ПРАВИЛА ПРИЗУ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ
 

Один пост, який набере найбільше реакцій (лайків) отримає КУБОК від СМАЙЛ ФЕСТ.

1. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться в групі соціальної мережі Фейсбук, www.facebook.com/groups/smayl.fest відкритої для широкого загалу, та повністю базується на реакціях учасників груп соціальної мережі, та вболівальників, запрошених конкурсантами.

2. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться оргкомітетом СМАЙЛ ФЕСТ безкоштовно, в Конкурсі приймають участь роботи учасників конкурсу «СПІВОЧА УКРАЇНА».

3. Оцінювання членами журі конкурсних робіт та виступів проводиться незалежно від конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ».

4. Результати Конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» жодним чином не впливають на результати професійного оцінювання робіт та виступів членами журі.

5. Приз глядацьких симпатій не є нагородою, а являє собою відзнаку від оргкомітету за кращі роботи, визначені за результатами переглядів учасниками груп та вболівальниками.

6. Початок Конкурсу і підведення результатів проводяться в оголошені терміни.

7. Переможцями будуть обрані ті виступи або роботи, які наберуть в своїй номінації найбільшу кількість реакцій (лайків). Переможці отримають призи!

8. Бажаючий віддати свій голос самостійно знаходить виступи та роботи, за які хоче проголосувати. Для швидкого пошуку в групі є пошук, який необхідно здійснювати за ПІБ учасника або назвою колективу.

9. Оргкомітет залишає за собою право не публікувати для участі в конкурсі «Приз

ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» неякісні фото-, та відеоматеріали. Також не публікуються фото-та відеоматеріали авторів, які окремо заявили про небажання публікації для широкого загалу.

10. Просимо всіх учасників групи та конкурсантів з повагою ставитись один до одного. Під час конкурсу та після його закінчення, в коментарях вести себе ввічливо, та з повагою один до одного, в іншому випадку учасник за проявлення неповаги буде негайно дискваліфікований.

 

Дякуємо, що обрали нас! Ми дуже цінуємо ваш вибір та з турботою і повагою відносимось до кожного учасника!

 

ГРАФІК КОНКУРСУ

«СПІВОЧА УКРАЇНА»

16 вересня – останній день прийому заявок. ( у зв’язку з обмеженою кількістю учасників, прийом заявок може бути завершено раніше зазначеного терміну).

17 вересня - 20 вересня – перевірка відеоматеріалів, формування програм 

21 вересня – 22 вересня - оцінка виступів та творів членами журі 

21 вересня – 26 вересня - конкурс «Приз глядацьких симпатій» 

22 вересня – оголошення результатів конкурсу 

27 вересня – оголошення переможця «Призу глядацький симпатій»                                      

 

Оргкомітет «Смайл Фест»  

Viber, tel: +38 (050) 713-41-70, 

tel: +38 (097) 071-24-18 

E-mail: smilefest2020@gmail.com  

Інстаграм: smilefestua 

Група Фейсбук: 

https://www.facebook.com/groups/smayl.fest 

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО! 

ОРГКОМІТЕТ «СМАЙЛ ФЕСТ» 

смайл фест
bottom of page